Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archmage - Reincarnation yeni serverda açıldı...

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

ıı selam.. şimdi utopia daki gibi kingdom kingdom mı oynuyoruz yoksa herkes tek. vur birine kaç ötekine gibi mi?
oyun içi guild clan sistemi fln.. şimdi giricem de.. yle defect edebiliyosam sizin oralara gelem.. olurmu?[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

Utopia gibi mesela 7:24 gibi bir takımda başlamıyorsun..
Tek başınasın, 2 tane ally'ın olabiliyor. Savaşlarda sana otomatik olarak biraz adam gönderiyorlar. O kadar.

Guild'lere girmek için de o guilde gidip soruyorsun. Kabul ederlerse giriyorsun. Benim hiç işim olmadı guildle muildle, o yüzden gerisini bilmiyorum, nedir ne değildir.

Ama takım oyunu istiyorsan Utopia'ya devam! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Utopya oynamadım ama onuda oynarız nedir ki nasıl olsa günde 5 dakika ayırsam yetiyor artıyor :=P

Turn beklemekden bir hal oluyorum :=P
Bu arada anlamsız şekilde guild server tekrar kapandı.
Anlamadım neden.
Ne güzel 119 turn kullanıp beklemeye geçmiştim tamda
neyse açılınca Szasstam la devam :=)

18inde açılcak tekrar yazıyor.[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

Utopia güzel oyun da, nasıl bulacaz ki birbirimizi?
Birisi ben 21:5'teyim dicek, biz de oraya gidene kadar random random kasacak mıyız? :)

Ben geçen sene oynarken bir tanecik Türkle bala bala aynı krallıktaydım o kadar.
Hatta belki burdadır o da. (Sticky Grimon'dum ben :-P)[signature][hline]Hayat sövmeyince de güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...