Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(YARDIM)Alcatel SpeedTouch 330 Modem ayarlari

windows

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ya speedtouch 330 modemin cd version driverları lazım bana
indirebileceğim bi site bilen varmı? elkotek in sitesinden indirilmio =/
veya gönderebilicek biri varmı?[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

ayar falan yapmana gerek yok her bir ayarını kendisi otomatik yapıyor, driverlarda burda;http://www.speedtouchdsl.com/support.htm

Speedtouchh 330 var bende de şu ana kadar hiç bir sorun çıkartmadı paşa paşa çalışıyor, tipide vatos a benziyo pek sevimli. Diğerlerinden tek farklı yanı dial gibi bağlanması yani bilgisayar açıldığında otomatik bağlanmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmzz ordaki driveri deil ama upgrade i?
yüklerken phonebook.ini adlı bi dosya istio neyse siteden birinden buldum ben bişi. eğer direk upgrade ile kurmaya çalışırsanız bu dosyayı gösterin diyodu öyle yaptım kurdum. sende böylemi yaptın?
benim hat henüz bağlanmadığı için deneyemiyorum ve hat bağlanmadan önce şu driver işşini halletmek istiom da =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

=) ben de cd yok işte
cd nin içindeki setup ı indirebilceğim bi yer arıorum veya bi kopyasını bana yollayabilcek birini =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya yine bi sorunum var
benim aptal hat 1.5 2 saatte bir falan baglantiyi kesio. sürüclerin updatelerini yaptim vs. ama düzelmedi. nedendir bilen varmi?[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Bundan aldım bugün, setupda bir sürü seçenek var (PPPoE 0-35 LLC, PPPoE 8-35 LLC, PPPoA 0-35 VCMUX, RFC1483Br 0-35 LLC, vb..), bu seçeneği tt mi verecek?[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...