Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guinea Pig a.k.a Gine Domuzu

Killer

Öne çıkan mesajlar

Killer siyah beyaz olan kesin hollandalı.Diğeri de hollandalı gibi duruyor ama tam anlayamadım belki sheltie ya da crested filan olabilir,peruvian falan değil ama.
Sen beyaz-kahve olanın fotoyu koy ben sana tahlil ederim.Hollandalıların piyasası 50-100 arası ama yerine göre artık neresi satıyorsa.Dişi-erkek olması da fark ediyor birazcık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi dişi bi erkek, 1 yaşına girmemiş dedi. bebekleri daha pahalı oluyor zaten. ama 50ye satılıyosa verdiğim parayla 4 tane alırım yani sddsg

foto yakalayamıyorum şu an, karanlık ve dibe kaçmış. bu arada dikkat ettiğim bişey var, o siyah beyaz olan dişi, beyaz gri olan erkek. erkeğin kulaklar daha büyük diğerinden. tür farkı mı cinsiyetten mi yoksa o? yarın gündüz yakalıcam güzel fotolar, ama sen diyosun ki 50'ye de hollandalı var?
Sosyal ağlarda paylaş

Var tabi abi 50 ye de hollandalı var,yerine göre 100 e de.Valla 6 aydan büyükse zaten 100 lira falan etmezler.3 aylığa kadar olanları 75-80 gibi satılıyor.Yaş büyüdükçe 50 ye doğru iner.Verdiğim adreste forum sitelerinde bile öyledir yani.Hadi petshop bu ticaret yapsın tanesini 70 e versin.kafes 100 lira mi?Kafesin boyutu da pek büyük gelmedi yani o paraya eminönünden 1 metrelik kafes alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye de nadir bulunan türler o kadar ediyor,düz tüylüler daha aşağı fiyatlarda.
Atıyorum türkiye de crested agouti yok mesela,onu getirsen o kadar para eder yani daha fazla bile edebilir.Arz talep meselesi işte.Nasıl avrupadan buraya bir kadın gelse böyle sarışın falan karakteristik avrupalı özellikleri taşıyan,talep ona fazla olup piyasası yükseliyor.Türk kadınlarının piyasası düşüyor.Bu da aynı şey yani.
Sosyal ağlarda paylaş

valla yerli ve avrupalı hayvanların fiyatları da farklı oluyomuş, yerliler ucuz. bana dediğine göre dışardan bu hayvanlar, ya da ana baba dışardan. bugün göztepe parkının cadde tarafında bi petshop var oraya gittim, 80 dedi yavru hollandalıya, sordum yerli dedi.

bu arada

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/307416_10150843842305301_843850300_20738891_1101906455_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/320393_10150843842895301_843850300_20738898_1578794185_n.jpg

beyazın burnundaki yara nasıl geçer ya? bugün elime aldım sevdim baya biraz ısındılar bana, kafesi de iyice benimsediler çıkıyolar ediyolar. bide bugün biraz oynaştılar galiba sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...