Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

su an turkiyedeki en iyi smartphone?

senko

Öne çıkan mesajlar

pek bi amacla kullanmayacam sanirsam, kendimi tatmin asil amac :)

en fazla mailime bakarim nette dolasirim, bide artik gps'ler iyi navigasyon aleti olarak kullanirim.
baska napcan ki zaten telefonla

hack mack guzel seyler bunlar ama, 2k'lik telefonlarin garantisini heba etmem sanirsam boyle seylerle ugrasarak.

simdi htc sensation ile galaxy s2'ye bakiyorum iste ama hemen hemen ayni ozellikteler, sensation'un rami biraz daha dusuk bi. bide isletim sistemleri farkli sanirsam bunlarin
s2'de android 2.3.3 varmis, htc kendi os'unu yazmis sanirsam. htc sense yaziyor os'unda.
Sosyal ağlarda paylaş

android'in neyi eziyet?
stabil mi degil, nasil problemleri oluyor?

pc fln hadi neyse de bi telefonda stabilite bayagi onemli aslinda, konusurken fln kitlensin kalsin istemem alet.

bide sey takildi aklima, simdi ben diyelim s2 aldim, son android versiyonu 3.2 buna direk yukseltebiliyorum demi?
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

android'in neyi eziyet?
stabil mi degil, nasil problemleri oluyor?

pc fln hadi neyse de bi telefonda stabilite bayagi onemli aslinda, konusurken fln kitlensin kalsin istemem alet.

bide sey takildi aklima, simdi ben diyelim s2 aldim, son android versiyonu 3.2 buna direk yukseltebiliyorum demi?

güncellemeyi sıkıntı etme ya. gereksiz zaten. custom rom vs bi sürü şey oluyo da zaten yeterince iyi androidin 2.3 sürümü.

hani telefonda şunu yapsam iyi olur dediğin şeyleri illa ki bişeyler kurup yapabiliyosun çok geniş.

itunes yok.
Sosyal ağlarda paylaş

LG p970 kullanıyorum cok rahat bir sıkıntısını görmedim appl yüklemesinde bir sıkıntı yok patır patır yüklüyor tek sıkıntısı interntte de yazar cok yüksek ses müzik dinliyorsan o olmuuyor belli bir sesten fazlasını cıkarmıyor

http://androidmove.com/wp-content/uploads/2011/05/lg-optimus-black-all.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

s2 alma bence. htc de alma. pil omurleri rezillik. programlari vs coook amatorce hazirlanmis ios cakmasi.

rom olayi tam bir sefalet 3-5 cocuk kurcalayip rom yapiyorlar allah var bazilari iyi. pil omrunu gelistirecem diye 1 haftadir 14 tane rom denedim hepsi birbirinden zirva. arada var bir iki.

sakin alma dual core vs hic bir boka yaramiyor yaramayacakta. quad corelar geliyormus simdide aptal bunlar.

nokia n9 alicam cikinca veya iphone 5.

tiksiniyorum sgs2 imden...
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

s2 alma bence. htc de alma. pil omurleri rezillik. programlari vs coook amatorce hazirlanmis ios cakmasi.

rom olayi tam bir sefalet 3-5 cocuk kurcalayip rom yapiyorlar allah var bazilari iyi. pil omrunu gelistirecem diye 1 haftadir 14 tane rom denedim hepsi birbirinden zirva. arada var bir iki.

sakin alma dual core vs hic bir boka yaramiyor yaramayacakta. quad corelar geliyormus simdide aptal bunlar.

nokia n9 alicam cikinca veya iphone 5.

tiksiniyorum sgs2 imden...

abi yavaç
galaxy S2 hala donanım bakımından en güçlü telefon türkiyedeki.

Programlarda falan androidin kendi standartları var. Yani ios çakması olması gibi bir durum yok ortada.

Rom konusunda araştırmak biraz önemli

Pil konusunda sanmaki iphone 5 çooook daha uzun ömürlü olacak.

n9 büyük ihtimalle windows 8 ile gelir (sen o zaman bu laf attığın applicationalrıda bulamayacaksın, ama geliştirmesi kolay olacak gibi. Ama performans konusunda bişey diyemiyorum).

Ama evet dual core'u yeterince zorlayacak bir uygulama yokken quad core olayı saçmalar ötesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...