Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik çalışma hayatı profili

geezus

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Necro said:

Hem okuyup hem nasıl calisiyosunuz lan anlatın bi yapamıyorum ben :(

Zor zanaat hacı abi O_o

Üniversitede hem okuma hem calisma nasıl bir olay harbiden ya?Etrafdan duyuyorum kütüphanede falan calisiyor millet?Gidip hacı ben calisim mi burda part time falan mı diyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

ben iö olcam bu sene
düşündüğüm birkaç iş var kafamda
gidicem adamlara sabah 9'dan akşam 16'ya kadar hizmetinize amadeyim şunları bunları yaparım dicem ihtiyacınız olursa buyrun kartvizitim dicem sdffd

şakamaka aklımdaki iş fikirlerini saysam mı acaba, abilerim olarak fikirler verirsiniz belki?^^
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

yol ve barınak için para harcamayacaksan gene çok kötü değil o zaman 240tl. Okulun yemekleri ucuzdur zaten desek.. neyse kolay gelsin gene de :P

asdf

240 en kötü ihtimal zaten anne acır herhalde bilmiyorum ahah.okulun yemekhanesinden sürekli yemek yemek 165 yapıyor ki öyle bi dünya yok gecen sene biber dolmasından tırtıl,salatadan salyangoz cıktığını düsününce pek rahat edemiyor insan heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Necro said:

Üniversitede hem okuma hem calisma nasıl bir olay harbiden ya?Etrafdan duyuyorum kütüphanede falan calisiyor millet?Gidip hacı ben calisim mi burda part time falan mı diyoruz?

Bazı arkadaşlarım garsonluk falan yapıyor haftanın 3(cuma-cumartesi-pazar) bazen 4 günü biraz harçlık oluyor. Ben kafamda projem vardı onu hayata geçirdim. Çok güzel oldu çok iyide oldu. ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

ulan cillop gibi anketlerime b.k atıyordunuz,sıra ben de :)))

aşağıda sıralayacağım nedenlerden dolayı şıklar yetersiz.

a.ben mecburen işsizim'i işaretledim.
b.ama aslında hem kendi şirketimize müşteri bulmaya çalışıyorum ve hem de sözlü-yazılı tercümanlık yapıyorum. Sigortamı da ödüyorum.
c.yani resmi olarak işsiz görünmüyorum.
d.fakat 8 aydır giren para küçüktür çıkan para durumu söz konusu.
e.bir iş teklifi geldi ve kabul ettim.
Ölmez kalırsam önümüzdeki günlerde başlayacağım. Uğur yaptım,tarihi ve işin niteliğini söylemeyeceğim.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Necro said:

yav said:

yol ve barınak için para harcamayacaksan gene çok kötü değil o zaman 240tl. Okulun yemekleri ucuzdur zaten desek.. neyse kolay gelsin gene de :P

asdf

240 en kötü ihtimal zaten anne acır herhalde bilmiyorum ahah.okulun yemekhanesinden sürekli yemek yemek 165 yapıyor ki öyle bi dünya yok gecen sene biber dolmasından tırtıl,salatadan salyangoz cıktığını düsününce pek rahat edemiyor insan heh.

müslüman ülkede salyangozlu yemek satıyo kafirler. hep komplo bunlar genç nesillere, dava aç bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...