Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Distortion help ..

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Ya bende anfi yok . Para da yok tabi , $imdi duyduguma gore internette distortion efektleri dolanıyormu$ indiriyomu$sun felan zati elektroyu da bilg. e baglıyorum buraya ayrıntılı bir $ekilde yazabilebilr misiniz ? Her acıdan nerden indirecegimden nasıl kullanacagıma kadar bir zahmet help (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Seskartına bağlıyosa sadece seskartı yanar :)
Anakart yanarsa baya bi problemin büyür hehe :)[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehehe olmaz oyle .. Bu arada mygitar gecici bir sureliine kapalıymı$ hadi yardım edin birazcık daha .. Anfi alana kadar artık boyle (: bi de cook ucuza anfi bulabilceem yerler soylerseniz istanbulda cok daha mutlu olucam (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

guitar fx box isimli programı çekiyosun bu birincisi sonra bunun presetlerini bulup çekiyosun bu ikincisi
ve en önemlisi gitarını bilgisayarına bağlıyosun :) bunuda bi ucu kalın çivi jak alıyosun bi ucunu iince çivi jak alıyosun (bilgisayarın speaker girişinde olandan) bu ikisini bi kabloya bağlıyosun kalın olanı gitarına ince olanı bilgisayarın tercihen mikrofon veya line in e bağlıyosun daha sonra guitar fx ı açıyosun istediğiin efekti veriyosun çatır çutu çalıyosun fakat bilgisayar özelliklerine carta curta göre gecikme olabiliyoo fazla verim alamıyosun ... umarım yeterli olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

okez jak var zatii . Ben line in den soktum bi tarafını dier taraf ta speakera gidio zati .. Tmm eyw denerim i$alla olur (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaşta denemiştim o guitar fx'i, hiç çalışmamıştı. başka bir arkadaşta denedik, efektler ve sesler 5 saniye gecikmeli geliyordu. belki iyi bir ses kartında falan iyi çalışır bilemiyorum. ama amfi olmadan olmuyor bu işler. ya da behringer v-amp türünden bir şey edin, direk kulakçık çıkışından speaker'a verebilirsin.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Tmm okey fx box indirdim 2.6 version , presetler de yukledim ama start deyince ahanda $oyle diyo " Error opening wave uotput device! Selected sample rate is not supported " ? !?!?!?![signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Up[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!