Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bursa plajları

saturn

Öne çıkan mesajlar

Mudanyada yüzülür
Plaj dediğin kurşunlu gemsas falan var ama gemsas çok rüzgarlı dalgalı olur.

Gemlik + 20-30 km göze alırsan karacaali-narlı-dıstıklı-kapaklı tarafındaki sahil şeridi daha temizdir körfezin diğer taraflarına göre. Ama ne toplu taşıma var adam gibi saatlerde ne de öyle plaj tarzı biyer var, zeytinliğe giriyosun sonra çakıllı fln sahil şeridi var işte, o kadar.

Bu arada deniz soğumaya başladı, yüzülmez artık pek keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

erdege goturmuslerdı benı, guzel felan dıe.
Leş çıkmıştı baya, deniz zaten marmara ıyy; bide yosunlu falan kumuda biraz taşlıydı.
girilirmi len öyle denize :p

ölüdenizde o kaygan kayalarda düşmemek için yaptığın ani refleks sonucu ayak parmağım sızlamıştı 3 gün. gözde tatil yerlerini de biliyoruz sen merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

olayı baştan anlatayım bir tur şirketi bizi kişi başı cunta adası gezisi yapacaktık.Gemi ile 3-4 tane koya gidecektik yüzecektik hatta balık bile tutarız geçen hafta bi koca tuttuk falan dedi eleman ama yeterli sayı olmadığı için iptal etmiş gerizekalı herifler ve ben bu saatte tesadüfen arayınca öğrendim. Yarın gezi var diye düğünden erken ayrıldım ve moralim bozuldu. Bende kendim günü birlik yaparım diye bu saatte oturdum bakınıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

seagle yanımda hatunda olacak böyle abazaların olmadığı güvenli bir plaj olursa iyi olur. karacaali ye nasıl gidiliyor.

Abi araban yoksa o karacaali ve sonrasına gidip gelmek işkence, işkenceyi geçtim çok da düzenli bi saatleri yok minibüslerin günde 2 tane minibüs falan çalışıyor o güzergaha, kalırsın orda yürüyemezsin de sdf

Karacaali köyünde plaj yok, o köyden sonra o saydığım köylerin arasında yol kenarında zeytinlikler var, giriyosun zeytinliğe denize doğru gidiyosun işte, en son zeytinlik bitiyo 2-3 metrelik bi taş-çakıl şeridi var. Sonrası deniz.

Oraların denizi daha temiz ama ulaşım falan dert araba yoksa, hiç bulaşma yolda kalırsın bide.

Kurşunlu falan gidilir toplu ulaşımla. Ama deniz soğudu abi, biz en son geçen pazar girdiğimizde limitteydi yani sıcaklık, çok rüzgarlı günler oldu sonra ama yine de bi dene şansını. Kurşunlu fln ideal senin için şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

Suark said:

erdege goturmuslerdı benı, guzel felan dıe.
Leş çıkmıştı baya, deniz zaten marmara ıyy; bide yosunlu falan kumuda biraz taşlıydı.
girilirmi len öyle denize :p

ölüdenizde o kaygan kayalarda düşmemek için yaptığın ani refleks sonucu ayak parmağım sızlamıştı 3 gün. gözde tatil yerlerini de biliyoruz sen merak etme

ölüdeniz ne ya sdf. Gözde tatil yerlerinden kaçınıcan asıl :). Bodrumun güneyine de inmicen dsdsf
Sosyal ağlarda paylaş

gittim bugün kurşunlu tsş kumsaz kum dediler ve bende kumsaz da indim. denize girdim ama yarın okullar açılıyor diye fazla kimse yoktu. deniz güzel biraz bakım yapsalar türkiyenin en güzel plajları ile yarışır. bi daha ki sefere kurşunluya ve başka yerlere gideceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...