Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FFX Yardım.

Pakize

Öne çıkan mesajlar

birincisi bu konunun yeri konsol fark ettiysen bursı pc oyunları bolumu.
ikincisi bu oyunun tum serinin bulman imkansız hem de gereksiz ilk oyun 15-20 sene olmustur herhalde cıkalı. zaten hepsinin hikayesi farklı birbirinden bagımsız bi tek ffx ile ffx-2 var onlar devam oyunu. ben de sana ffx ile ffx-2 almanı oneriorum gerisini bosver. oyun turn based herkese gore degil ayrıca hikayesi de cok derin. grafikler super
üçüncüsü sırf başkası istiyor diye bir oyunu oynama. kendin bak, ve karar ver.[signature][hline]Ardeth, 26 Eylül 2004 18:48 tarihinde rhapsody'den hangi sarkiyi istiyosun dediğimde demiş ki:

bende var zaten hepsi boşver :p

* manyaktır ve kaçar *
Sosyal ağlarda paylaş

benim elimde ff dvd serisi var pc için ff 1 den 8 e kadar tüm oyunları elimde mevcut yani ayrıyetten filmi ve bir çok ss le içinde ;)[signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

bence x den oncesini salla oynamazsın cok eskiler cunku. bu arada 9 cıkmadı sanırım. unutmadan soyleyeyim artık ff mmorpg olarak oyunlar cıkaracakmıs yani ffx gibi sadece singleı olan ffleri unutun.[signature][hline]Ardeth, 26 Eylül 2004 18:48 tarihinde rhapsody'den hangi sarkiyi istiyosun dediğimde demiş ki:

bende var zaten hepsi boşver :p

* manyaktır ve kaçar *
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...