Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulaklık Tavsiyesi

Magnum

Öne çıkan mesajlar

http://www.philips.com.tr/c/kulakliklar/sho9577gb_10/prd/

Şu kulaklığın mikrofonsuz olanını dnr'dan 49TLye aldım. 100TLye satılan cx200den bariz daha iyi. CX300 70e falan satılırdı bir zamanlar sennheiser'ın fiyatları çok uçtu. Eğer telefonla kullanmayacaksanız 49 TL keisnlikle çok çok iyi fiyat, şiddetle tavsiye olunur. Zilyon tane renk seçeneği ile hipster arkadaşlarda beğenecektir.:p
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

http://www.philips.com.tr/c/kulakliklar/sho9577gb_10/prd/

Şu kulaklığın mikrofonsuz olanını dnr'dan 49TLye aldım. 100TLye satılan cx200den bariz daha iyi. CX300 70e falan satılırdı bir zamanlar sennheiser'ın fiyatları çok uçtu. Eğer telefonla kullanmayacaksanız 49 TL keisnlikle çok çok iyi fiyat, şiddetle tavsiye olunur. Zilyon tane renk seçeneği ile hipster arkadaşlarda beğenecektir.:p

specked kulaklığı ben de düşündüm de, şöyle bir şey okudum sen ne düşünüyorsun, öyle bir şey yaşadın mı?

"All positive aspects aside, it's pretty annoying. Why? Above the volume buttons, the fabric which the wire is made of makes "static"/noises of rubbing. I wouldn't recommend using it when walking/running only for your computers where you are sitting still in a chair."

ya da adamdaki mikrofonlu olduğundan dolayı bir fark var mı kablosunda, ondan mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın söylediği durum, evde gece vakti ses kısıkken falan rahatsız ediyor. (edit: tlf görüşmesi yaparken de rahatsız edebilir) Ama dışarıda zaten daha yüksek sesle dinliyorsun ayrıca ortam sesi falan derken hiç ama hiç farkında olunmuyor o sesin.

Ben şahsen ilk başta kablo kaplamasını o şekilde örme yaptıkları için tercih ettim. Çünkü çok daha pahalı kulaklıklarımın hep kabloları parçalandı daha adam gibi eskitemeden. Ama bunun kablosu hem çok sağlam görünüyor, hem de rast gele cebe tıksanız bile açılması imkansız düğümlerle karşılaşılmıyor.

Bir de klasik philipsler gibi tizleri darmadağın geliyor bu kulaklığın orada sennheiser biraz daha iyi. Ama 50TLye bundan iyi kulaklık bulunabileceğini sanmıyorum ben şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

10 sene falan once philipsin gaz maskesi takan surat kilikli kulakliklari vardi kulakici olmayan

o muhtesemdi ya

Roqq said:

Kulak içi olmayan önerebilir misiniz ? Baktım biraz hep kulak içi linklemişsiniz. Sağ kulağım, kulak içi kulaklık kabul etmiyor. Kaliteli, dışarıya ses geçirmeyen neler var ? Parası pek önemli değil, kaliteli olsun fark etmez.

sennheiser mx200 ucuz ve standart kulakliklar icinden en makul sesi veren bence

ama sesi disariya verme almayi bilemiyorum

veya daha pahalli olan headsetlerden alacaksin, burada kizilhacin dagittigi kirmizi dr. drelerden var herkeste

sesi cok abarttiklari halde disariya muazzam bisey gelmiyor, onlara bak istersen de hic alip dinlemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...