Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sil o gözlerindeki yaşları

goldbären

Öne çıkan mesajlar

ve sessizce oku...

17 yıl önce bu gün .

Bir melek dünyaya geldi. Kanatları yoktu onun , çıkmayacaktıda.

O sadece milyonlarca kızı kendine aşık edip, ağlatacaktı..

17 yaşına bastı o bu gün .

Kimileri onun bu kadar çabuk nasıl büyüdüğünü anlamadı bile.

O her zaman bitaneydi kalbimizde.

Belkide bu yüzden acıtıyor kalbimizi, en derinden vuruyor bizi. Artık ne belieberleri umrunda , nede ünü...

Her genç kızın yaptığı gibi bizde hayaller kurardık, ama bizimkisi biraz farklıydı.

-Justin türkiyeye gelecek

- Justin beni görecek

- Justin bana şarkı yazacak

- Justin beni sevicek

- Biz evlenicez..

Anticilerle ne kadar kavga ettiğimizi,onlara ne kadar dalaştığımızı hatırlamıyoruz bile.

Peki senin , bizim adımıza hatırladığın bişey söyleyebilirmisin .

Sadece tek birşey.

...

Biliyordum.. Zaten söyleyecek hiçbirşeyin olmadı ki. Bizi görmezden gelmekten başka yaptığın hiçbirşey olmadıki .

Sen Ellen Shovlardaki fanlarını ziyaret ettin sadece, peki ya burada senin için intihar eden onlarca,yüzlerce kız?

Bir kez bile konsere gelip sevindirdin mi onları .

Bir kez olsun '' I Love Turkey'' dedin mi ?

Peki ya bir kerecik olsun fanlarının , senin mutluluğunu düşünmek isteyeceklerini anlamaya çalıştın mı ?

En iyinin sadece sana yakıştığını düşündüğümüz zamanlarda , haftalıklarımızı hiç düşünmeden senin adının geçtiği bir dergiyi almaya harcardık. Bu bizim yüzümüzde küçük bir tebessüm , belkide koca bir sırıtış oluştururdu . Sana 1 adımcık daha yakınlaştığımızı hissederdik şu 100 kilometrelik yolda. küçücük bir adım...

Geceleri, seni rüyalarda görmek için uyurduk . Yada resimlerine bakarak sabahlardık...

Bunu hiç bilemeyecek olsanda kalbimizin yarısı senindi. Sendi.

Düşünmeden tercih edeceğimiz ''ilkimizdin''.

Jasmine,Selena boştu bizim için . Eninde sonunda ayrılacaktın onlardan . Bizimkisi beklemekti yanlızca. Sabır gerektiren,zahmetli bir işti beklemek. Her gün artan binlerce muhteşem hayranın arasından bizi bulup tercih etmeni beklemek... Burdan bakınca çok zor bir iş değil mi beklemek . Ama sor bakalım hiç yldık mı . ? O dalgın , umutsuz bakışlarımızın en derinlerinde, yaşlanmış ormanımızın arasında ki küçük fidanlardı seni beklemek. En yakınımızdakilere tercih etmek .

Belki hediye alamayacak olmamız umrunda değil . Büyümeye devam ediyorsun küçük ergen . Daha 17. yaş gününde kocaman bir evin var .

Saçlarını kesdirdin diye günlerdir azalan hayranların.

Selenayla çıkıyorsun diye intihar eden fanların.

Hiç umursamıyorsun onları bence. Kıskançlıklarımızı düşünmeye çalışmıyorsun bile.

Ve birde düşünsene , bu kızlar onca nefretin onca sıkıntının onca üzüntünün ardından hala odalarına geçip huzur bulacak bir yer arıyorlar . ''Justin doğdu çünkü bu gün.. Lütfen sessiz olun '' diyorlar ve kim bilir köşelerine çekilip kaç saat ağlıyorlar...

''Bu gü bir melek dünyaya geldi, iyikide geldi. Milyonlarca kıza imkansız bir aşkı öğretti.''

ne kafası bu ya, yorumlar falan korkunç.

abi justin bieber fotosu basıp pazarda tişört satsak bile düz mühendisten fazla kazanırız sanırım.

https://www.facebook.com/notes/justin-bieber-hikayeleri/sil-o-g%C3%B6zlerindeki-ya%C5%9Flar%C4%B1-ve-sessizce-oku/196107760413975
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şeyda JBtkn harika olmus yaa bende agladim

said:
aynen ağladım yaa:(

said:
bunu kaç kere okuduğumu hatırlamıyorum ama her okuyusumda ağlıyorm :'( ♥

said:
Ezgi Karaçam ya bu neydi ya mükemmel ötesiydi ağlıycaktım nerdeyse

said:
Cagla Alkan okudum ve öldüm hepsi dogru!! :(

lan bi gün kızım olacak da o da böyle olacak diye ölesiye korkuyorum