Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DELL Inspiron 5010 *satılık*

kath

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ankara içinden satıyorum , fiyat olarak 950 lira düşünüyorum 3 ay oldu alalı ve şu an ihtiyaç kalmadı.
Teknosadan alındı faturası vs herşeyi duruyor. Çanta ve bir adet HDMI kablo hediyo ediyorum satın almak isteyen arkadaşlara.
PM ve burdan soru alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu cihazın eski versiyonu var bende (c2d) iş için kullanıyorum. artık kullanım şeklim değiştiği için bana uygun olmasa da baya memnunum bu makineden ben. almayı düşünenler, haberiniz ola.

ha, eksi yanları var tabii:

wireless adaptörü sürücüsü bazı linux dağıtımlarında başa bela oluyo. bu direkt olarak cihazın problemi değil gerçi. redhat tabanlı bişeyler kurunca mesela, wireless kartına illa firmware yükletiyo ki çalışsın. sürücüsünü bulmak yetmiyo. nasıl iştir anlamadım, ubuntu 10.x sürümlerinde falan sorunsuz çalışan wireless 11.10 sürümünde firmware istedi. gerçi onu da fazla kurcalamadım yanlış sürücü yüklemiş olabilir.

ekran bi kere aşırı parlak. fotoğrafla tasarımla vs. uğraşmaya kalkarsanız hoş olmuyo ama film falan izlerken iyi oluyo tabii. bendeki versiyona has olabilir, eğer yenisinde paneli değiştirmişlerse bu dediğim geçersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...