Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Telekom ve TTnet ile sorunum,

spompas

Öne çıkan mesajlar

3 ay once ankara Çankaya ait olan sabit hattımı ve Adsl hizmetini dondurdum,
Bayramdan once perşembe günü (bayramdan 5 gün önce) bu hatları aktif ettirip, naikl için başvurdum, sabit hattım bayram arefesi acıldı adsl hattım yetişmedi, bayramdan sonra pazartesi günü telekoma tekrar gidip durumu hakkında bilgi almak istedim, sistem arızalı yapamıyoruz dendi, fakat Telefonuma sms geldi ve internetiniz kullanıma hazırdır nakil işleminiz onaylanmıstır diye mesaj geldi,
bilgisayara baktıgımda hep kullanıcı adı ve şifresi hatası alıyorum, kullanıcı adı sifresini hep dogru girmeme ragmen hep ayı sayfa!
4440375 arayıp arıza kaydı bıraktım ve bana aksam saat 8 gibi bir sabit hattan dönüş yapıldı hattınız cankaya olarak gözüküyor ve bunu düzeltmeniz lazım dendi,
4 gündür telekoma gidip tekrar tekrar talepte bulunuyorum sistem arızalı cevabı alıyorum.
Bu kadar büyük firma neden sistemi arızalı olabilirki? 4 gün gecti arkadasım 4 günde o sistemin kodunu tekrar yazarsın!
su an turkcell 3G den baglanıyorum haftasonuna acıkogretimin sınavları var calısmam lazım elim kolum baglı.
üstüne bunların yanında bayramdan once fatura kesimi oldugu için 2 gün kullanamadıgım kullanım için 1 aylık fatura ödemeyi zaten kabul ettimde üstüden 15 gün gecti arkadasım bi fatura daha kullanamadıgım internete NEDEN vermek zournda kalayim?
şimdi beni yönlendirebilirmisiniz ne yapmam gerekmesi hakkında?
Müdürlüğe kadar başvurmak istiyorum adsl hattım acılsın kullanamadıgım int parasını geri versin.
Sosyal ağlarda paylaş

adsl naklinde falan kullanıcı adını ve şifresini kafalarına göre değiştiriyorlar, haberin olsun.

abc 123456 gibi olan id/pass'i abc03 ve 12345678 diye değiştirmişler

arayıp sormasam haberim olmayacak. 444 0 375'i arayıp bi değişiklik var mı diye sor, eğer hattınız taşındı vs. dediği halde hala giremiyosan muhtemelen ondan kaynaklanıyordur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...