Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

aylar once burda 6 öğün yemezsen kilo veremezsin diyenlere laf anlatmaya çalışıyodum. şimdiki hale bak. iyi oldu iyi. yalnız nutrition senin dediklerinle yaptıkların tutmuyo şu an supplement olayında. ha anlatmışsın sebepleri tabi, ucuza geldi kullanıyım falan

Amino ucuza geldi aynen o yüzden merak ettim. Zaten dediğim gibi ben gerekli olmadığını herkese anlatıyorum wheyin bile.sen niye kullanıyosun dersen zaman zaman yemek yemekten sıkılıyorum whey güzel oluyor,birde sabahları kalkar kalkmaz kullandıgım icin daha iyi hissediyorum kendimi; bilimsel bir geçerliliği yok yani hehe
Sosyal ağlarda paylaş

AHah

2 yıldır alkol içmiyom lan ben
Önceden çok içerdim ama. Lisede başladık bi oturuşta 1 bacardi ye yakını içerdim o zamanlar bebeydik tabi matah bişi sanıyorduk sonra sağlıklı yaşama başladık ve anladık bi halta yaramadığını.
Sigarada içmiyom spor kapalıyken nargileye sardım onuda 25 kere filan içmişimdir 6 ay boyunca. Onuda bıraktım 1 hafta önce.
Bakkaldan marketten bişi almıyom sadece çok sıkışırsam kuruyemiş alıyom.

Bence alkol içecek adam bu sporu hiç yapmasın ellemesin bile. Hele bira en en en kötüsü. Rahatlamak isteyen adam yoga meditasyon yapsın hiçbişi yapamıyorsa dışarı çıksın yarım saat boyunca diyaframdan nefes alsın zaten kafayı bulur ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ama bunları ben çok yaşayayım veya oo süper sağlıklı olacam tripleriyle yapmıyorum ki. Bir kere birşeyin doğrusunu yaptığım için içim rahat ediyor 2. si doktora gitmedim 2 senedir. Bir hayat yaşıyoruz sağlıklı olursak daha keyif alabileceğiz diye düşünüyorum. Ha takıntılı olmaya gerek yok. Bir insana alkol sigara nargile keyif veriyorsa kendi seçimidir. Bir aralar bana veriyordu ama artık vermiyor keyif bu maddeler. Keyif verse yine içmek zorundayız. Beyin böyle çalışıyo çünkü. Ama bir noktadan sonra bakıyorsun lan tamam keyif veriyorda zarar da veriyor. Demekki bu doğru birşey değil nasıl değiştiririm bunu diyorsun ve yavaş yavaş yapıyorsun. Ben şeker bağımlılığından bile nerdeyse 1,5 senede koptum. O kadar zor ki kokainden bile zormuş bırakmak. Ama okumadığım kitap kalmadı beynin yapısını bile birazcık öğrendim. Olumlama olayına girdim. Yani olay şunda arkadaşlar beynin esas keyif aldığı şey iyi ve sağlıklı yemek kaliteli ve uzun seks iyi bir barınma ortamı mevsimlerin koşullarından korunabileceğimiz bir barınak. Bunlar hayatımızda eksikse alkole sigaraya uyuşturucuya şekere ve bilimum kötü maddelere başvuruyoruz. Üzüntülerimizi abartıyoruz depresif modlardan çıkamıyoruz. Uzun süre yaşadım bunları.

Önceden haftada kesin 1-2 başım ağrırdı şimdi 2 sene boyunca 6 kere filan ağrımıştır. Cildim güzel. Hatta geçen senelerde salonumuzda hoca bi adam baktıydı ben idman yaparken dedi sen sigara içiyon mu yok alkol alıyonmu yok. Cildinden belli dediydi. Nasıl yani dedim. Belli belli dedi. Meğerse o adam steroid kullanıyormuş cildi gülyabani gibi abi bembeyaz aslında hormon takviyesi alanların o kadar anlaşılıyor ki direk bir bakışta anlamak mümkün tavuk gibi oluyor derileri eğer bi numara yapmıyorlarsa.

Genelde hedefine güzel görüntüyü koyup bu sporu yapan arkadaşların gözünden kaçırdığı birşey var ki o da genel sağlık arkadaşlar. Genel sağlık çok daha önemli bir konudur. Estetik ve kaslı bir görüntüyü kavuşmak istemenin bile bir noktasında iyi bir seks partneri bulma ihtimali yatmıyor mu? Şimdi kimse inkar etmesin birşeyi başarmanın ve iyi hissetmenin dışında kadınlar da ilgileniyor iyi görüntülü bir adamla. Niye çünkü yıllardır benliğimize işlenmiş ki sağlıklı adam iyi görünür. Onda bile sağlık var.
Biz mesela güzel bir kadın görelim cildi parlamasın ağzında sigara saçı başı parlamıyor yüzü gülmüyor. Bu kadına ilgi de az olur. Birde çok güzel olmayan ama gülücükler saçan cildi parlak saçı parlak genel olarak sağlıklı bu sağlığı iç dünyasına da yansımış hayatla sorunu olmayan bir kız gördüğümüzde bu kız çok güzel olmasa bile hemen etkileniriz. Sizi bilmem ama ben öyle oluyorum açıkcası.

O yüzden genel sağlığı hedef alalım arkadaşlar bu supplementlara bu kadar para dökmeyelim hem kesenize hem vücudunuza zararlı bilimsel olarak baktığınızdada olmazsa olmaz bişide değil. Endüstrinin oyununa gelmeyelim artık.

HADİ İYİ ANTRENMANLAR.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi wotun başını okudum sadece; şu steroid+cild olayı çok net.
spor salonuna gelen bir tip var,koldaki deri böyle çok acayip duruyor soluk ve hastalıklı gibi ,omzu zaten leke leke.
Hani çok dikkat etmen falan güzel birşey irade meselesi ama bir kere geliyoruz dünyaya, alkolümüde alıyorum nargilemi sigaramıda abartmadan içiyorum.
Hani hepimiz ölünce solucanlara yem olucaz o yüzden çok fazla kasmamak lazım,tabi tercihine saygım var.
buda benim düşüncem.
Sosyal ağlarda paylaş

bende mesala alkol falan içmiyorm çok normal zamanda. tatilde içerim bitek. cola mola içmem keyif yapmadıkça fastfoodum ayda 1-2'dir. hani kastırmıyo bu beni millet niye yapmıyosun falan diyo da, isteyip de yapmıyosan bazı nedenlerden o zaman sıkıntı.

bu arada off günde creatine alıyo muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de bu steroidlilerin antrenmanlarını izleyin nefes alışverişleride çok bozuk. O işte inanılmaz önemli bişi. 2-3 ay yoga derslerine ve 8-9 ay nefes derslerine girdiydim ben çok faydası oluyor arkadaşlar. Eğer imkanınız varsa salonunuzda böyle bişiler direk düşünmeyin gidin off günlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Tren i basinca sapitiyolar tabi. Yoksa al testonu mis gibi ohh erkekligini yasa. Bizim millet her boku abartmaya meyilli.

Yabanci forumlarda bakiyorum adam 15 yildir vg yapiyor. 15 yasinda cocugun olsa eve ekmek getirir lan. Hala adam 500mg testo aliyor. Bizimkilere bakiyorum ikinci kur 1000mg. Napiyosun sen arkadas? Hemen musabik olmayi dusunuyorum tripleri falan.

Sonra derisi de atar, karaciger de patlar, nefesi de duzensizlesir. Mustehak. Her boku abartiyorlar cunku.

Gavurlar ne diyor? Moderation is everything. Sosyal hayat vg, dogal yemek supplement, alkol, sigara, seks, steroid, her konuda moderation olcak haci. Ekstrem uclarda gezmiyceksin. Ne yedigini grami gramina bileceksin ama arada bi birakicaksin. Abartmaya karsiyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah çok haklısın perf, steroide karşı olan birisi olarak ben bile şaşırıyorum daha ilk kürden 3-4 farklı ilaç kombin etmeler falan..
Aynı noob clanına üye başka bir adam XX forumunda başlık açıyor ya hafta sonu kutlama var 2 bira içicem birşey olurmu diyor,adamlar kafayı kırmış kafayı başka birşey değil. 2 bira içip eğleniceği 3-4 saatin onu müsabık olmayan spor hayatında ÇOK geri götürüceğini düşünüyor,halbu ki o güzel vakit geçirmenin verdiği motivasyonla daha ileri gidicek.
Yine başka bir tip hadi adam asosyal zaten seks hayatı yok manuel idare ediyor, 10 günde 1 en iyisi kasları eritiyormuş 1 seferde çıkan sperm 20gram proteinmiş çok fazla falan gibi böyle cahillik levle over 9000 yorumlar yapıyor,dahada üzücü olan eğer gerçekten cinsel hayatı varsa -orasını bilemem- diyor ki ben haftada 1 kere birlikte oluyorum,hatta antreman öncesi hatun istesede beraber olmuyorum
lol diyorum neyin kafası bu? nasıl bir tip anlam veremiyorum yani,cehalete mi üzülsem fail düşüncelere mi gülsem napsam bilemiyorum .
daha sapıklarıda var; 5 aylık vücut geliştirme yapıyor daha hareketleri bile oturtamamıştır; optimum whey mi alsam bipro mu 0 karb proteinlere takıyor kafayı,antreman sonrası için vitargo alıyor falan.
adım gibi eminim aynı adam lateral raise 12.5kg leri alıp bacak sırt kolbütün kasları çalıştırak ziplaya ziplaya yapıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dediğim gibi steroid falan kullanma,daha geçenlerde çıtır bir kür sonrası adamın hormonlar düzelmedi milletin birbirine ÇOK HAFİF kür dediği birşey sonrasında hemde,aman diyim şakaya gelmez hiç bulaşma.
Şimdi çıkmasa bile yakın gelecekte steroidin bokluğunun çıkmıcağının grantisini kimse veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 1 kere kullanıp bırakınca kalıcı olmucak o adele,çok gördüm kür yapip like a boss gezenleri güzel ağırlıklra girenleri, kür bittikten sonra eski haline yakın çökünce NOLDU HACIM ERİMİŞSİN dediğimde hastalandım yeaa falan çekiyolar uzun kollu sweatlerle çalışmaya başlıyolar hatta atletle çalışırken :)
kafayı steroide takma bence pişman olucaksın çünkü ilerde; natural gayet iyi vücut yapanlar var protein tozuyla olmuyor zaten beslenmeyle oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kalici olur da, onceki postta yazdigim gibi onu da mal gibi yapiyorlar. Bilincsizlik had safhada.

Gecen yerli badi forumunda gordum dangalagin teki omuzu agriyor diye deca vurulmus. Gider ilk kurde dianabol yutar (enjeksiyondan korktugu icin) sonra 7kg su alir kur bitince o da gider (muhtemelen aromatase kullanmadigindan) sonra yaa abi iste kurde alinanlar kalici olmuyor yaa. Olmaz tabi denyo...

Benim cesitli badi forumlarinda da hesabim var ama en cok burda bu konulari paylasmayi seviyorum. Cunku insanlar bilincli. Ennn bilmeyeni bile sormayi biliyor en azindan. Bu vesileyle de tesekkur etmek isterim burdaki arkadaslara :)
Sosyal ağlarda paylaş

İstediğin kadar güven abi vücuduna metabolizmana,aşırı şekilde hormon değerlerinle oynıcaksın.
İstenmeyen bir durum olduğunda kime soracaksın? steroid satıcılarına mı? türkiyede danışabilceğin doktor olduğunuda sanmıyorum bu konuları.
tamam estetik için yapıyoruz ediyoruzda steroid bu,istediğin kadar bilinçli kullan yine zararı olucak ama şimdi ama 5 yıl sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuya bakanların hepsi baya bilen adamlar o yüzden burdan sorayım. 2 haftadır haftanın 3 günü ağırlıklı cardio, hafif seviyede ağırlıklarla çalışıyorum. Carnitine kullanayım spor günleri diyorum ama çok bilgisizim nedir ne değildir. Ne almamı önerirsiniz? Şu var mesela iyi midir kötü müdür yoksa hepsi birbirinin aynısı mı ? :
http://www.solgar.com.tr/products.aspx?type=alone&code=211CAE09-211E-4241-AC03-DDD4EE10AA56
Sosyal ağlarda paylaş

carnitine alma paran çöpe gider. kondisyon ihtiyacın yoksa ağırlık kardiyodan önemli. diyet sırasında kas kaybetmeyip metabolizmanın yavaşlamamasını sağlıyor. kas kaybetmemek zaten diyetin en önemli parçası.
bunu her sorana copy paste yapayım artık. aynı soru haftada 1 geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...