Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dbacklink.com - Backlink kategorilendirici ve analiz edici

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Kiyak mi gectin kivirdin mi bilemedim dicem de gayet kivirdin. 2004'ten beri bu isten "para kaldiriyorsun" ve ilk andan beri sirketin var, her isinde fatura kesip devlete vergi vererek yapiyorsun oyle mi ? Geciniz.

Gun gibi asikar nasil is yaptigin. Bu arada fatura kesmeyen kadar faturasiz alim yapan da suclu. Haliyle R10'da gezip ordan burdan fiyat alman sadece sikayet ya da zevk amacli olmadigina gore sirket olsan bile suclu durumdasin. O yuzden tekrar; geciniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yeri gelmisken, kutulu dusurulsun bence mod'luktan. Adamin domain'i suspend edildi gecen gun malware yuzunden, haber verdim bak boyle oldu ilgileniyorum diye, ilgilendim, domain acildi, adam sonra cevap dondu "hani abi acik sorun yok?" diye. Yarim gun kapali kalan siteyi farketmedi. lulz.
Sosyal ağlarda paylaş

işinize gelmeyince geçin gitsin tabi, deşmeye kalkarsak herkesin bi kirli çamaşırı çıkar.

benim keyfim yerinde mi? yerinde. müşterilerim alması gerektiği hizmeti ve belgeleri alıyor mu? alıyor.
"gerisi teferruat" cümlesindeki teferruatsınız yani benim için ;-]

daha da fazla prim vermeyeceğim bu başlığa.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

siten icin bi widget olusturusan kendine baya backlink alabilirsin, mesela sitenin kac backlinki oldugunu gosteren kucuk bisi millet bolece sitesine falan yerlestirir her seferinde senin sitene gelmek zorunda kalmaz hemde baya tiklama alirsin milletin yerlestirdigi widgetlerden.

Güzel fikir. Cache sistemide yapacağım şimdi hem sunucu yorulmaz hemde hoş olabilir. Fikir için tşkler yakın zamanda halledeceğim valla sevdim =)

@Tim salla abi ne uğraşıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...