Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorola Defy

freemaniacss

Öne çıkan mesajlar

selamlar aradım ettim ama bu telefonun başlığını bulamadım,telefon tavsiyesi konularında 3-4 kere bahsedildi sadece ama sizinde yorumlarınızı ya da almaya değermi onu sorayım.

genel özellikleri

3G Network WCDMA 900/2100, GSM 850/900/1800/1900
Boyutlar 107 x 59 x 13.4 mm
Ağırlık 118 g
Dokunmatik ekran
Ekran Boyutları 480 x 854 pixel, 3.7'
Dahili Hafıza 2 GB
3G HSDPA:7,2Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth v2.1 A2DP
Kamera 5 MP
FM Radyo
GPS (A-GPS)
1540 mAh
Bekleme Süresi 10 gün
7 saate varan konuşma Süresi
Sosyal ağlarda paylaş

evet biraz kalın (13.5mm). ayrıca belirli yükseklikten düşmeye de dayanıklı. telefon incelemesi de başarılı araştırdıgım kadarıyla. ekranı güneşte rahat okunuyomuş. media özellikleri ses kalitesi baya iyiymiş. kamerası neyse o kalitede işte,işini yapıyo.

ama gel gör ki earpiece diye bi problemden bahsediliyor bu telefonda. tamir ediliyo tabi ama bi kısmında bu problem var telefonun. zaten noluyosa anlamadım son zamanlarda çıkan telefonların nerdeyse hepsinde(htc samsung dan falan bahsediyorum) hep bi problem var bu tarzda. bilerek mi yapıyolar napıyolar anlamadım valla.

ha bir de android 2.2 bu cihaz. 2.3 update resmi olarak yok. gelir mi belli değil. hem boyutları ufak hem ekranı büyük bi telefon olması açısından çok iyi. pilininden dolayı o kadar kalın olsa gerek.

ben cuma günü almaya gittim turkcell mağazasına. adamın telefondan haberi yok daha :D nasıl mağaza anasını satayım TİM deil bildiğin turkcell mağazası yani. alamadım telefonu.

sonbaharda da defy+ çıkacak. android 2.3, işlemci 1ghz, pil 1700mAH geri kalan özellikler aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

freemaniacss said:

selamlar aradım ettim ama bu telefonun başlığını bulamadım,telefon tavsiyesi konularında 3-4 kere bahsedildi sadece ama sizinde yorumlarınızı ya da almaya değermi onu sorayım.

genel özellikleri

3G Network WCDMA 900/2100, GSM 850/900/1800/1900
Boyutlar 107 x 59 x 13.4 mm
Ağırlık 118 g
Dokunmatik ekran
Ekran Boyutları 480 x 854 pixel, 3.7'
Dahili Hafıza 2 GB
3G HSDPA:7,2Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth v2.1 A2DP
Kamera 5 MP
FM Radyo
GPS (A-GPS)
1540 mAh
Bekleme Süresi 10 gün
7 saate varan konuşma Süresi

her yönüyle ii deil, pahalı bişi mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar bugün izmirde yaklaşık olarak 10 kadar turkcell bayine sordum bu kampanyayı.hiç birisi duymamış.kime sorsam herhalde vodafone yada aveada vardır,bizde yok öyle bi kampanya gibisinden triplere girdiler,çok direttiğim içinde müdürlerine danıştılar,onlarda hiç duymamış.daha doğrusu hiç bir turkcell bayiine bu telefon gönderilmemiş.gelişi 1 ayı bulacak sanırım daha.sadece sitede görünen bir kampanya.telefonu incelemek için çok uğraştım bugün ama kısmet olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...