Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gri Converse

Frantic

Öne çıkan mesajlar

Abi saka misiniz ? Tamam deyip birakmis bi de sanki basina gelecegi biliyormus gibi.

Duz tabanli ayakkabi giydikce bildiginiz duzlesiyor tabaniniz. Ayaginizin ergonomisi bozuluyor. Bir yerden sonra doktorsuz tedavisiz duzelmiyor ve duzelme kisminda da cekiyorsun o ayni aciyi.

Aci cekiyorum ama yine de cok guzel, giymeye devam edicem kismi beni benden aldi ciddi ciddi. Akilli adam isi degil yaptiginiz.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi saka misiniz ? Tamam deyip birakmis bi de sanki basina gelecegi biliyormus gibi.

Duz tabanli ayakkabi giydikce bildiginiz duzlesiyor tabaniniz. Ayaginizin ergonomisi bozuluyor. Bir yerden sonra doktorsuz tedavisiz duzelmiyor ve duzelme kisminda da cekiyorsun o ayni aciyi.

Aci cekiyorum ama yine de cok guzel, giymeye devam edicem kismi beni benden aldi ciddi ciddi. Akilli adam isi degil yaptiginiz.

valla su anda converse yok. sonuncusundan sonra tekrar almadım. ama uzun sure giymedigim surece ayagımda bir sıkıntı olusmuyor. daha kısa zamanlar icin hala kullanabilirim ama su anda baska ayakkabı kullanıyorum gunluk olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...