Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir film vardı. Ne kendisini ne de adını bir türlü bulamadım. Yardım.

kavel

Öne çıkan mesajlar

Filmin adı Bahçevan idi. Hatta daha sonradan 2. ci çekilmişti ama bu film baya eski. Nerden baksanız bi 10-13 senelik vardır. Hayal meyal hatırlıyorum çünkü. Chriptopher Lambert(muhtemelen bu oyuncu) ya da Chriptopher Lloyd oynuyor diye hatırlıyorum ama filmlerine baktım yok.

Bir yerde Stephen King'in bir romanı gibisinden kısa bir cümle gördüm ama O'nun romanları arasında da bulamadım.

Film zeka özürlü bir çocuğu bilgisayara(yada o makina neydiyse artık) bağlayarak sanal bir ortamda similasyonlarla beyninin normal -hatta daha üstün- bir seviyeye getirilmesini anlatıyor. Birde hayal meyal hatırladığım sahnelerden biri. Filmin başında adam saç sakal karışmış giriyor odaya. Yukardan bir başlık iniyor kafasına geçiriyor cillop gibi çıkıyor anında. Traş olmuş saçlar kesilmiş vs..

Orjinal adı ne bu filmin ya :/[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet izledim ama yarı uyur vaziyette. Hemen hemen hiç birşey hatırlamıyorum. Bi yerde bu tip arkadaşlarınıda sokuyordu sanırım o siber ortama. Suç falan işliyorlardı. Ama yanlışta olabilir çünkü ben küçüktüm ve yarı-uyur vaziyetteydim :)[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...