Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçuş Simulasyonu Tavsiyesi

Mirage

Öne çıkan mesajlar

MS sidewinder2 oldukça iyidir sağlamdır 3-4 sene idare eder. Ne yazık ki artık üretilmiyor.
Il2sturmovikler gerçekçidir ve oynaması zordur ama en iyisidir. oyunun ekran görüntüleri için tıkla ..(56kb dikkat)
(Aslında o ekran görüntüleri genelde photoshop ile oynanmış onu da belirtelim.)[signature][hline]A-------|............_____ | _____.....
C----:<ııııco==|ı..... ___(o)__/_.......
E-------|/..................../ .............

[Bu mesaj Crippmind tarafından 26 Eylül 2004 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sturmovik'i ve star wars x-wing alliance'ı en kısa zamanda edinmeye çalışıcam teşekkürler.

bu arada benim joystick sidewinder precision 2 (bahsettiğin sidewinder 2 ile aynı mı bilmiyorum). ama üretimi durdurulmuş olsa microsoft'un sitesinde olmazdı sanırım. gerçi pek bir fikrim yok.

[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 26 Eylül 2004 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sende sidewinder precision 2 var tamam force feedbacksiz olandan her neyse artık microsoft joystick üretmeyecek. burada en alt paragrafda eylül ayından sonra siteyi değistirecekleri yazıyor. Istanbul Yazıcıoğlunda satan bir kaç yer var. joystick almayı düşünenlere tavsiye ederim fiyatları da logitech e göre daha ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...