Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İspanyadaki operatörler

patrickstar

Öne çıkan mesajlar

selam gençler, şimdi erasmusla ispanyaya gidiyorum 7 eylülde vize pasaport filan her şey tamam ama aklıma takılan bir soru var. daha önce ispanyaya gitmiş arkadaşlar var telefon konusunda konuşuyorduk da, genelde herkes oradan hat alıp kullanmanın mantıklı olduğunu söylüyor(zaten internet olsa kafi) fakat bir arkadaş oradaki sim kartların kendi telefonuna olmadığını söyledi, garipsedim baya bi bu konuda da hiç bilgim yok var mı böyle bir durum? birde ispanyada olan varsa operatörler hakkında biraz bilgi verirse güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

gidip ordan hat alabilirsin. bizdeki hazır kart mantığı ile çalışan kartlar var. hemen hemen her bankamatikten de kredi yüklenebiliyor.

ben valenciaya gitmiştim. yoigo diye bir operatorden kullandım. ordaki hemen hemen her erasmus bunu kullanıyor.

bence gidip tarifelere bak. diğer erasmuslara sor neleri kullanıyorlar. sonra da al.

telefon lazım oluyor. sadece internetle olmaz o kadar süre. ayrıca türkiyeyi aramak istediğinde de türk hattı ile aramaktan kat kat daha ucuz roaming olmadığından.
Sosyal ağlarda paylaş

patrickstar said:

selam gençler, şimdi erasmusla ispanyaya gidiyorum 7 eylülde vize pasaport filan her şey tamam ama aklıma takılan bir soru var. daha önce ispanyaya gitmiş arkadaşlar var telefon konusunda konuşuyorduk da, genelde herkes oradan hat alıp kullanmanın mantıklı olduğunu söylüyor(zaten internet olsa kafi) fakat bir arkadaş oradaki sim kartların kendi telefonuna olmadığını söyledi, garipsedim baya bi bu konuda da hiç bilgim yok var mı böyle bir durum? birde ispanyada olan varsa operatörler hakkında biraz bilgi verirse güzel olur.

bende gidiyorum bu güz dönemi erasmusa ispanyaya. hangi şehir ?
Sosyal ağlarda paylaş

yoigo kullandım ben de, neredeyse tüm erasmus arkadaşlarım da yoigo kullanıyordu. fiyat olarak falan gayet uygun.
sim kartlarda bir farklılık yok. belki arkadaşın mikro sim gerektiren bir telefona takmaya çalışmıştır da olduramamıştır. ben iphone'a yoigonun normal sim kartını kesip kendim mikrosim yaparak takmıştım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...