Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bateri kursu???

UltraPsycho

Öne çıkan mesajlar

eger prof olarak dusunuyosan perkusyon al derim..
ama arklar arasında grup iste bi kac barda cıkmak icin oreniceksen davul yeter..
ama eger iste konservatuardı ilerde meslek olarak falan dusunuosan perkusyonla basla bencede
ben sahsen davul caliorum
ama perkusyon falan konservatuar dusunuorum..
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah. yeni moda bu da galiba. ne alaka abi bateri için perküsyon. profesyonel düşünüyosan filan. yok öle bişi.

hocaya bakar olay nerde alcaana bakar. perküsyon eğitimini kimden alıyon öbürünü kimden alıyon ona bakar.

iyi bi yer öneriyim. hiphop. selami sevinç. selamımı söyle bi indirim de yapar sana :).[hline] ..scripta manent
Sosyal ağlarda paylaş

selami sevinç derim. bir numaradır adam.
şöyle söyliyim kısacası.
geçen sene blind guardian türkiyeye geldi ya. gelmeden önce. bateristleri illede tutturmuş pearlün masters serisini isterim diye. türkiyede 3 kişide var o seriden. biride selami hocamdadır.
selami hocamdan kiralamak istemişler. vermemiş adam o benim çocuğum kiralayamam diye.:) o derecede de presnip sahibi bir insandır. aslında müzisyenliğinin ötesinde düşünce insanıdır yani. kadıköyde boğa dan sağa giriyosunuz kentaky varya onun sokağında ilerde solda.
kısa boylu hafif tombul çok şeker insandır.
ukalalığı hiç sevmez:) sakın ''drum'' dersi almak istiyorum falan demeyin döver:)
en son fiyjın caz la ilgileniyorum şu aralar demiştide bi kaç bateri solosu atmıştı. öyle kalmıştım.:)
ayrıca programıda çok iyiidir.görüntülü.. vcd falan seyrettirdiği dersleride vardır. süperdir derim. çok da pahallı değildi. ısrarla tavsiye ederim:)
gitmeyi düşünürsen bana yada horace ye p.m atabilrsin.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

abi wlla bnm de bikaç hafta oldu hiphop'tayım gayet memnunum mevcut gördüğümle öneririm walla.
selami hoca çok ii insan walla[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

sen önce babana sor bence ark'ım..
bakalım o nediyecek..
sen 2 aydır başlıyacan zati...
said:
yakın ark ımdır da:)
[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 30 November 2003 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lafın kafama takıldı sence tek başına deil de bi kurs yardımıyla öğrenen insan,
emeğiyle öğrenmiş olmuo mu?[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !

[Bu mesaj -Legendary- tarafından 07 December 2003 02:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 07 December 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
sana kitaplarla çaldığıp kaydettiğim davulu gönderebilirim.
gör bakalım nasıl oluyor bateri kursuna gitmeyip emeği ile öğrenen adamı ehehe[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic

142755142 icq
bi gönder bakayım.Abi bende davul olsa kurs murs istemem o kadar.Yastıklarla olmuyo senelerdir be aga..:)Yoksa o kadar zor bişey değil yane..(bana göre)[hline] Face your fears,
Live your dreams...
UltraPsycho
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 29 November 2003 23:40 tarihinde demiş ki:
selami sevinç derim. bir numaradır adam.
şöyle söyliyim kısacası.
geçen sene blind guardian türkiyeye geldi ya. gelmeden önce. bateristleri illede tutturmuş pearlün masters serisini isterim diye. türkiyede 3 kişide var o seriden. biride selami hocamdadır.
selami hocamdan kiralamak istemişler. vermemiş adam o benim çocuğum kiralayamam diye.:) o derecede de presnip sahibi bir insandır. aslında müzisyenliğinin ötesinde düşünce insanıdır yani. kadıköyde boğa dan sağa giriyosunuz kentaky varya onun sokağında ilerde solda.
kısa boylu hafif tombul çok şeker insandır.
ukalalığı hiç sevmez:) sakın ''drum'' dersi almak istiyorum falan demeyin döver:)
en son fiyjın caz la ilgileniyorum şu aralar demiştide bi kaç bateri solosu atmıştı. öyle kalmıştım.:)
ayrıca programıda çok iyiidir.görüntülü.. vcd falan seyrettirdiği dersleride vardır. süperdir derim. çok da pahallı değildi. ısrarla tavsiye ederim:)
gitmeyi düşünürsen bana yada horace ye p.m atabilrsin.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Qui Bono?

eskiye nazaran daha az duruyo hiphopta selami abi bu aralar
recep abiyle giriyo derslere

süper bi insan selami abi. kesin bi muhabbetini edin, memleket sorunlarını falan düzeltin :)[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...