Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık laptop

letscry

Öne çıkan mesajlar

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-as5742g-384g32mnkk-as5742g-siyah-core-i3-380m-2.53ghz-4gb-dvdrw-320gb-15.6-1024mb-gt420-cam-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=55895

Selam agustos başında aldım yukardaki bilgisayarı ama ansızın paraya sıkıştıgım için satıyorum, vatandan aldım daha 15 gunluk, kutusu falan herşeyi duruyor sıfır gibi.faturası garantisi duruyor elbette.
İntel core i3-380m işlemci
4gb ddr3 ram
1 gb nvidia gt420 paylaşımsız ekran kartı
320gb hard disk var.

ben oldukca memnun kaldım kısa surelide kullansam, ankara içi elden teslim olarak satmak istiyorum.
fiyat olarak bişey yazmıyorum sizler bi teklifde bulunursanız sevinirim, malum ben buraya fiyat yazarsam almıycak kişilerde yorum falan yapar o yuzden bu işden anlayan yada isteyen kişiler teklif yazarlarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
laptop halen satılıkdır,değiştirme suresi 14 gunmuş vatanda o yuzden geri veremedim. Fatura tarihi 01.08.2011 dir yani tam 1 aylık bir makina, dogal oalrak oldukca temiz, pilini sadece 1 kere aldıgım gun şarj ettim ve hic kullanmadım.

fiyat olarak 750 tl istiyorum eger sizlerede uyarsa, gercekten oldukca temiz ve performanslı bir makina. Ankara içi elden teslim tercihimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...