Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Direct

elvyn

Öne çıkan mesajlar

boyle bi grup var bilmiyorum hic dinleyeniniz var mıdır sarkıların sozleri hep aptal ask sarkilarindaki gibi ama adamin sesi cok iyi bi deneyin derim.[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

direc-t

biz onları kadıköyde bahariyede gördük böle bi yere çökmüşler
vocalistin elinde gitar var çalıp sölüordu bi tanes ide mızıka çalio du , açmış kılıfı para topluolardı :)

vocalistin sesi ii ehehe ilginç bi sesi var.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 26 Eylül 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
adamın sesı ıyımı sende kulak yok koc

ben anlamam abi iyiydi.
ben bi studyo kaydını dinledim hatta albumdur belki de var mı albumleri. mendil acıp dilendiklerine gore yoktur :)[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede pop müzik dışındaki hiç bir türe gerekli ilgi gösterilmediğinden dolayı, çoğu grup eğer önceden kendi paraları yoksa zar zor albüm çıkartio. Direc-t de bu tarz bi grup.

kolay diil türkiyede pop,arabesk tarzı müzik dışında albüm kaydetmek.
kimse yatırım yapmior çünkü dinlenilmez tutmaz die.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Albümlerini çıkarttılar onlar Rus kozmonotlarımı ne albümün adı saçma bi ismi var yani[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

zevk renk olayı işte. banada vokalin sesi çok yavşak geliyo.[signature][hline]Saeros, 17 Eylül 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
izmir'deki otobüslerin yarısında bulunan en teknolojik olay vites.
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 26 Eylül 2004 18:25 tarihinde demiş ki:
zevk renk olayı işte. banada vokalin sesi çok yavşak geliyo.

yardın predo
bu arada radyo yayını by me topiine baksanız? hatta bakmakla kalmayıp dinleseniz beni istek felan calarim varsa.[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

edit: yanlıs yer[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 26 Eylül 2004 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 26 Eylül 2004 18:25 tarihinde demiş ki:
said:
Llama, 26 Eylül 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
adamın sesı ıyımı sende kulak yok koc

yapma bea lamam süzme glam herifin sesi ah o vokal bizde olcak ...

o adamın sesi glam mi?glam ses alçak seste kalın yüksek seste hırıltılı ve tiz çıakr.bu adamın sesi direk 6 yaşındaki bir çocuğun travesti olmuş hali gibi çıkıyor.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...