Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İran: Karayılanı yakaladık

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

adam roj tvye cikmis asdfdadsf. bir birilerini pis trollüyor.

Yok, Roj Tv aynı bizim yandaş medyanın işlerine gelmeyen konularda yaptığı gibi zaman kazanmaya çalışıyor. Ne b.k yiyeceklerini şaşırmışlardır şimdi o hainoğlu hainler. Birkaç yerde okuduğuma göre yakalandığını reddediyorlermış ve Yılanoğluyılanın yazılı açıklamasını okuyacaklarmış, hainin hainlerin televizyonuna çıkması diye bşr şey sözkonusu değil.

İranlılar sabaha kadar İYİ MUAMELE ETMİŞLERDİR umarım hain şerefsize.Nefret ediyorum ulan bu hainlerden.Neyse,çayımı içeyim,tadımı bozmayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

hiçbirşey olmaz, yerine yenisi geçer.

hükümetimizde iran hükümetinin onda biri kadar cesaret olmadığı için biz yakalayamıyoruz. onlar 2 haftada yakalıyor.

yalnız onların orduları kendı hukumetlerine karşıt andıçlarla uğraşmıyor.10 yıldır hükümet vs ordu ile geçti.artık bundan sonrası bence hükümet için değerlendirme yapılabilecek dönem.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

ya tabi oda var insanın kaç yıllık arkadaşı zart diye içeri alınsa kim olsa moreli bozulurda.profesyonellikte duyguya yer yok.hoş bizim ordu profesyonel değil :D

bizim ordu profesyonel eğer kastedilen subay,astsubay,erbaşlar ise...erler geliyor tabi biz de nedense asker deyince akla ama yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Moralle alakası yok. Terörist öldür diye yetki verdiğin askerini sonra neden öldürdün diye içeri alırsan elbette o asker çekinir gidip görevini yapmaya.

aynen bu. daha dün Tunceli'de kemik topluyorlardı, zamanında girilen çatışmada öldürülen 17 teröristin kemiklerini arıyorlar. yaşasın ileri demokrasi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

pentagram, bunlar ahmet altan,taraf gazetesi ekolünün bizlere dayattığı yalanlar. Kurtuluş Savaşı'nı yedi düvele karşı sözümona profesyonel ordu ile mi kazandık? Kıbrıs'a profesyonel ordu ile mi girdik? 2000 yılı itibariyle PKK'yı bitiren Türk ordusu profesyonel ordu muydu? Bunlar orduyu pasifize etmek için yalanlar. Askerin aldığı temel eğitim eleştiriliyor sürekli ama ulus devletin en önemli unsurlarının başında ulusal ordu gelir.Ulusal ordu da öyle filmlerde gördüğümüz pazulu,kaslı,paralı askerlerden oluşturulamaz.

Edit: ya sen askerlik yapmadın mı yoksa, ne özel güvenliği Allah aşkına?
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

erin eline pimi çekilmiş el bombası verirler mazallah

eğitim zayiatı her orduda var, her ne kadar bu olaydaki subayın da kusuru büyükse de pimi çekilmiş bomba ile eğitim yapmayacaksa asker nasıl teröristin karşısına çıkıp bombanın pimini çekip teröriste atacak? bir söylediğimiz diğer söylediğimizle tutarlılık içerisinde olsun lütfen. askerin yeterli eğitimi almadığı eleştirisini yapanlar bu eline pimi çekilmiş bomba verilen er örneğini veriyorlar hep ama kendileriyle çelişiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...