Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung S7233 Wave 723 hakkında

Densiz

Öne çıkan mesajlar

bu telefon hakkında fikriniz varmı arkadaşlar?

link : http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepsams7233w&SKU=TELCEPSAMS7233W-K

internetdeki incelemeleri okumuş kardeşim için sipariş vermiştim. Telefon gelene kadar herşey iyiydi, telefon geldiğinde dokunmatik kısmı çalışmıyordu, internetde biraz daha bakınca, ekran için olumsuz yorumlara denk geldim. Telefonun kendi kendine kapanması açılması yada basmaması vs. gibi şeyler.

Yukarıdaki bağlantıda bulunan kırmızı yı sipariş ettim ve dediğim gibi ürün bozuk geldi.
Çevrenizde duyduğunuz olumsuz yorumlar var ise, yenisini istemek yerine farklı bir marka/model alayım.
Sosyal ağlarda paylaş

SAKIN ALMA!
Samsungun bu alt modelleri resmen rezalet. Bu fiyata çok çok daha iyi seçenekler var. Bi 50 lira daha verip android telefon alabilirsin adam gibi dokunmatik ekranı olan. Bu modellerin dokunmatikleri rezalet, duyarsız, üzerine bastıra bastıra anca çalışıyor ve geç algılıyor, telefon da çok yavaş çalışıyor. Samsung alacaksan galaxy modelleri iyi sadece gerisi cidden rakiplerinden çok geri kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...