Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevdiğiniz reklamlar

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Beko'nun o reklamı güzeldi gerçekten :) Ama ben o müziği çok sevdim ya. Baya güzel yapmışlar.
Yaa bir Peugeot reklamı daha varmış. Ben bir türlü görmedim. Araba geçerken tüm arabalar sağa sola kaçışıyormuş. Göreniniz var mı?
Bu arada o bebekli reklam Arko reklamı işte.[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;
UFAKLIKLA VEDALAŞ!!! :-(

Sosyal ağlarda paylaş

zohahaha finalinde eskiden bi reklamı vardı çocuğun teki bi engelin üzerinden atlıo üzerindede öss yazıyodu bi de hayatımız bir yarış fln bişiler çalıyodu ortada o reklamı yapmıştık arkadaşlarla harbi süper olmuştu uhfusafj :D[signature][hline]sert kal,taviz verme!

[Bu mesaj uncla tarafından 21 Eylül 2004 11:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en nefret ettiğim reklam: mekdanıldsa bi adam giriyo aptal aptal konuşuyo sonra elemanda salak salak rap yapıyo çıldırıyom bu kadarmı aptal olur bir reklam?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

:-P şuan kanal A da finalin yeni reklamı var :D 10dk'dır sürüyo .Bi şarkı var rekorayzır tam."başarrrmakkkk die bi kadın bağırıyo arkadan bi adam Finalllleelllelelelel die bağırıyo abaza gibi"[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 21 Eylül 2004 00:57 tarihinde demiş ki:
Hmm bir düşüneyim....Bir jilet yada traş köpüğü reklamı vardı adamın teki traş oluyordu bebekte onu öpmek ve suratını ellemek için sürekli oyuncağını yere atıyordu şirin bir reklamdı heh. Birde etinin araba reklamını severim ülkere iyi laf sokmuşlardı heh

emin olmamakla beraber gagda seyrettigimi hatırlıyor gibiyim
çalıntı olabilir bu reklam :) benden baska bu reklamı ilk gorduklerinde " lan ben bu reklamı seyretmiştim" diyen oldu mu?[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de bi olay var ulker browni cıkardı bi ara sonra eti dedi bunun isim hakkı bizim cek piyasadan sonra ulker de brownie cıkardı. Eti de uzukatan birini gorudm sen gordum diye sarkili bi reklam ypti cok pis laf soktu bence ulker sux gerci onun brownie si daha gzel ama :) cunku elemanlar şeriatçı bi de tayyip var uyuz oluyorm.[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa ben o reklamı ilk izlediğimde amcı anlamamıştım. Browni yiyen kızın reklamını geri koysalar demiştim (Ne güzel gözleri var o kadının yaa) Sonradan bir daha izledim süper laf sokmuş Eti arada Ülker'e :P Valla Ülker'in bir çikolataları var onları severim. Onun dışında birde Çikolatalı Gofreti. Ama bir şey var. Şu Ülker'in adam gibi bir reklam yaptığını görmedim daha. Hepsi birbirinden saçma reklamlarının. Kim bunların reklamcısı yaa?[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;
UFAKLIKLA VEDALAŞ!!! :-(

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 23 Eylül 2004 00:52 tarihinde demiş ki:
Yaa ben o reklamı ilk izlediğimde amcı anlamamıştım. Browni yiyen kızın reklamını geri koysalar demiştim (Ne güzel gözleri var o kadının yaa) Sonradan bir daha izledim süper laf sokmuş Eti arada Ülker'e :P Valla Ülker'in bir çikolataları var onları severim. Onun dışında birde Çikolatalı Gofreti. Ama bir şey var. Şu Ülker'in adam gibi bir reklam yaptığını görmedim daha. Hepsi birbirinden saçma reklamlarının. Kim bunların reklamcısı yaa?

colaturka? (cıvıdı evet. ama ilk reklam güzeldi)
kaybolmayan sakız da ülkerindi?

bu ikiside cok uzun süre milletin agzından düsmedi bence ülker cok basarılı reklam konusunda[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...