Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stüdyo kayıtımız

Spartan

Öne çıkan mesajlar

şimdi ikinci kez dinliyorum. bak cidden harika ya. arkadaki ufak bendler ve ufak solomsu şeyler de cuk diye oturmuş. vokal de cidden paul amcanın o gevşek sesine çok yaklaşmış, özellikle ton olarak harika uymuş dediğim gibi. megadeth'ten çok daha iyi. diğer kayıtları da bekliyorum efenim.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel çalmışınız tebrix..:)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Xear developer Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Fena olmamış,bence gayet güzel.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 22 Eylül 2004 16:49 tarihinde demiş ki:
Gerçekten çok güzel ama sadece ufak timer hatalari var çok ufak birde davulcu bazen özellikle başta ve ve söz girişlerin de ritm kayıyor ve davuldaki bayılma ortaya giriyor ride da değil ama hi-hat deyken bu çok belli oluyor bilek ve stick kontrol çalışma tavsiyeleri içinde tekrar tebrikler

bu kadar kötü bir kayıtta, özellikle de davulun çok az duyulduğu bir kayıtta bu kadar hatayı nasıl tespit edebildin hayret ettim doğrusu:)
söylediklerine katılmıyorum. sadece tek bir yerde ritm kaydı, orada da gitarları duyamadığım için.(iron maiden da )

yine de sagol yorumlar için.

parçalar;
iron maiden - iron maiden
megadeth - dread and the fugitive mind[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Iron Maiden - Iron Maiden icin yorum yapayim,
1. Gitar sololari ve ana melodu yanlis calinmis.
2. Bateri ilk bastaki bariz olmak uzere en az 5-6 kez ritim kaciriyor.
3. Ritimlerin haricinde hithat her ritim degisikliginde bozuluyor...
4. Biraz daha hizli calsaydiniz daha guzel olabilirdi.
Not: yani maksat yapici elestiri olsun diye yapiyorum. Sanirim ustteki arakadas da o niyetle yapmis.
Yine de guzel, elinize saglik...[signature][hline]horacegoesskiing, 08 December 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
yemişim mantığı. aksiyon varsa ben de varım
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece megadeth i dinledim şimdilik, başarılı olmuş.
/alkış[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş elinize sağlık millet demiş diyiceklerimi zaten

alet edevat ne kullandınız merak ettim[signature][hline]Saeros, 17 Eylül 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
izmir'deki otobüslerin yarısında bulunan en teknolojik olay vites.
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...