Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Hüzünlü deneme (lütfen bir göz atın)

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

Uzun zamandır ilk denemem Umarın isteğim kadar acıklı olmuştur biraz vakit ayırıpta yorum yaparsanız sevinirim

Bu sabah güneşin ışığı ile uyandım eskisi gibi. Hani beni uyandıramadığın zamanlarda açardınya perdeyi birden sonra ben homurdana homurdana kalkardım.Hiç kızmazdım sana, kızamazdım. Sabah güneşinin vurduğu saçlarına yeniden aşık olurdum kalktığımda. Dedim ya eskisi gibi. Sanki seneler olmuş gibi. Aslında 8 ay olmuş perdeyi açmayalı. Bu gün -neye işaretse- aradan süzen ufaçık bir ışık süzmesi uyandırdı beni. Sen varsın belki diye zıpladım yataktan. Son 8 ay kötü bir ruyadır diye. Sonra kalkıp baktığımda dağınık eve anladım ki 8 ay gerçekten yaşanmıştı...
Sen varken ne kadar güzeldi bu ev hatırlıyormusun? Ne kadar temiz ve düzenli şimdi bakınca yerdeki pisliklere utanıyorum. Belkide sen yoksun diye ortalık gibi darmadağanım. Sen yoksun diye...
Aynaya bakmayalı ne kadar uzun zaman olmuş biliyormusun? Senin nefret ettiğin sakalım uzamış saçlar ise kendince şekil almış. Tam yarım saat aynaya baktım. Ağlamaktan şişmiş gözlerim vardı en son baktığımda aynaya onlar hiç deyişmemiş. Sadece sakalım uzamış, biraz birazda saçım. Son 8 ayın izleri ise yüzlerimde.. Sorma onları. Sen görsen bu halimi ne derdin acaba. Bağırırdın bana nesin sen mağra adamımı kurtadammı?? diye. Sonra elime makas aldım düzelttim biraz sakalları sonrada tamamen kestim. Ortalığa baktım düzenlenmeyecek gibi değil. Onuda topladım. Perdeyi açtım 8 aydan sonra. Güzel kıyafetler geçirdim üstüme. Birde kravat taktım. Dışarı çıktım hayata. Gittim bir buket çicek aldım sana en sevdiğinden. Kıpkırmızı bir buket çiçek. Sonra kankırmızı çiçeklere bakınca o gün geldi aklıma hani sen iyice hastalanmıştında ilk defa kan kusmuştun önümde. Ben şoka girmiştim sonra sen " En sevdiğin gömleğini kirlettim nolur kızma bana" demiştinde sarılıp ağlamıştın bana. Ben ise ağlamaktan "önemli değil" bile diyememiştim sana.
Neyse bunlardan konuşmamı istemezdin sen herhalde şimdi. Sen olsan seni unutup yoluma devam etmemi isterdin. 8 ay kendime işkence yapmamı değil. Ama sorun ne biliyormusun seni unutmatyacağım ne olursa olsun. "Bu buketi sana getirdim" dedim mezarının önünde. Sonra sımsıcak bir rüzgar esti arkamdan. Belki teşekkür ettin bana rüzgarın sesiyle. Biraz düzenledim mezarı, birkaç göz yaşıla temizledim onu. Sonra kalktım ayağa "hoşcakal" dedim sana. Hani senin son sözündü ya ben yine şoktaydım o zaman söyleyememiştim. Sonra sımsıcak bir rüzgar daha esti arkamdan hoşcakal dercesine. İlk defa sana yalan söyledim biliyormusun? O anda hoşcakal desemde sana, seni unutabilecemiydim. İmkansız... Ellerim cebimde koyuldum yola. Biliyorsun bugün günlerden pazar birlikte sinemaya gideceğiz. Sakın geç kalma![signature][hline]Don't try to live so wise.
Don't cry 'cause you're so right.
Don't dry with fakes or fears,
'Cause you will hate yourself in the end.

Naruto; Akeboshi-Wind
Sosyal ağlarda paylaş

guzel lakin neden huzun... neden mutluluk dolu bir olay değilde sadece melankoli bunun sonu yalnızlar sokagı haberın olsun ama yazı olarak oldukca ıyı..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mikado, 25 Eylül 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
Bende begendim, ortalara dogru huzunlendim ama sonlara dogru toparlayamamissin sanirim.. Tebrikler yinede, guzel calisma.

bende senin dediğin hisse kapıldım saol önerin için[signature][hline]Don't try to live so wise.
Don't cry 'cause you're so right.
Don't dry with fakes or fears,
'Cause you will hate yourself in the end.

Naruto; Akeboshi-Wind
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...