Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dinciler saçmalamaya devam ediyor.

demian

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

demian said:

Suark said:

tamamda konunun dincilerle alakası yok ki?
yani adam dinle ilgili bişi dese ok
dinden örnek verse ok
adam bu sıfatını öne çıkartıcak hiç bişi yapmamış ki.

adam dinle alakalı bir kurumun başkanı olarak, o title'ı kullanarak bu açıklamayı yapmış. daha ne kadar açık olabilirim?

tamam da demian, bunun dinle alakasi yok ki?!

çok güldümmmm
Sosyal ağlarda paylaş

nıe ben susayımm ya hu sen sus hayret bişey =).
ayırtedemıosunuz abi napayım yanı,dıyanette falan da calısmıorm.
Sadece uzuluorm gençlerin böle kolayca saçma sapan yerlere çekilmesine. Attığın başlığın lvl 1 haberturk milliyet başlıgından farkı yok yani, dincilerin konuyla hiç bir alakası yok aslında ama işte işin içine "din" kelimesi girdiği an kafayı yediği için bazı insanlar direk yargı mekanizmaları duruyor.

bi garipsiniz sahiden.
ne diim masturbasyona devam beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

SekerPembe said:

vaniLLe said:

demian said:

Suark said:

tamamda konunun dincilerle alakası yok ki?
yani adam dinle ilgili bişi dese ok
dinden örnek verse ok
adam bu sıfatını öne çıkartıcak hiç bişi yapmamış ki.

adam dinle alakalı bir kurumun başkanı olarak, o title'ı kullanarak bu açıklamayı yapmış. daha ne kadar açık olabilirim?

tamam da demian, bunun dinle alakasi yok ki?!

çok güldümmmm (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Qualance said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?13,5806878,5807097#msg-5807097
Suark said:

ne diim masturbasyona devam beyler.

Neeyyy masturbasyona dine aykırımı yoksa?

al işte konuyu nereye çekiosunuz =)
masturbasyon derken, kendini tatmin etme kendini kandırma demek istedim.

şu başlığa bakıp
allh cc yürü bea abii diyenle,
dinciler gene saçmalamış dienin bi farkı yok. Konuyla alakasızlar iki tarafta çünkü.

Ha adamın dediğini eleştir, ağzına sıç orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyide abi, adam dinci kimliği ile deil
din-bir-sen kimliğile söylüyor bunu. bak mesela sayfalarında

"Çalışma hayatından, mevzuattan, toplu görüşmeden, örf ve adetten doğan hususlarda, üyelerini ve mirasçılarını temsilen davaya ve husumete ehil olur, bu davaları takip eder, üyelerine ve mirasçılarına adli yardımlarda bulunur"

falan filan da yazıyor. Yani bu adamlar sadece dini deil, işte örf adet gelenek zart zurt bunlarıda kurcukluyorlar.
Ki aile olayı tamamen örf/adet/gelenek le alakalı. Bu yüzden dinci demenizi yanlış buluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Qualance said:

Konunun başından beri anlatılmak istenen şudur ki;
Bu adam senin dediğin gibi herhangi bir insan sıfatı ile yorum yapmıyor o sıfat ile yorum yapsa gazeteye haber olmaz zaten. Sıfatı ile açıklama yaptığı konuyu birleştirince ister istemez ortaya bir bağ çıkıyor.

tabiki sen bir bağ bulabilirsin, ama kalkıp dinciler saçmalıo eeöööö demek doğru mu? ben de ne bileyim adam din-bir-sen başkanı, o zaman sendikacıların hepsi eeöö diyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

aileyle ilgili oalyları dini açıdan yorumlayıp müslüman ailelere dine uygun tavsiyelerle yardım etmeyi amaçlayan bir kurum işte. Sen istediğin kadar ayırmaya çalış, ayrı değiller.

öyle, ama burda dine uygun bir durum yokki. öyle olsa adam "bakın efendim şurda şöle yazmış" der zaten. Demesi lazım zaten eğer öyle bir çıkış yapacaksa.
Sosyal ağlarda paylaş

suark şunu anlaman lazım ki bu dinden nefret eden tayfada mantık yok. nasıl aşırı dincilerde mantık yoksa aynı şey. bir insan herhangi bir dine (hele ki müslümansa) mensupsa ve bi yanlış yaparsa olay direk dinin ve aynı dine mensup herkesin hatası. nasıl dinci arkadaşlar tüm dinsizlerin kötü insanlar olduğunu düşünecek kadar salaksa bu aşırı dinsizlerde o kadar salak. iki taraf da kendini en akıllı en doğru sanıyor daha da kötüsü arada duranlardan iki taraf da nefret ediyor yani boşa üzme kendini
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...