Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dinciler saçmalamaya devam ediyor.

demian

Öne çıkan mesajlar

abi niye böyle sürrealist yorumlar yapıyorsun ya. salvador dali tablosu falan incele gidip ne bileyim. islam gibi bir dinin (aka hayatın her alanında karşına çıkan bir din) türkiye'deki en büyük temsilcisi olan diyanet işleri bakanlıgı diye bir kurum var, bir de oranın çalışanlarının bir sendikası var. bu sendikanın başkanı çıkıp dasdasd diye salak saçma konuşuyor. ateistmiş falan manyak mısın abi, yaşatırlar mı adamı?
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Adamın ne olduğunun bi önemi yok
bir kurumun başkanı o kurumun alanında bir konuyla ilgili açıklama yapıyor hala utanmadan ne alakası var diyosun.

hah işte nokta bu, o kurum din kurumu deil,
işte diyanet ve aile vs vs bişiler kurumu. Ve bu başlık diyanet / dinle alakalı deil. diğer tarafla alakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya aslında adam haklı biraz - gerçekçi olmak lazım -

şu laftan sonra tartışmayı dinciymiş-dindarmış'a çekmek nedir? konunun özünü bulandırayım, karşı tarafın argümanının veya anlatımının en zayıf yönünü bularak oraya saldırayım böylece kendi savunduğum fikrin sorgulanmasını engelleyeyim. ecnebi buna fallacy of straw-man diyor da ben ne desem bilemedim şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

abi konu dinle alakalı. din söylüyor sana aile hayatının vs. nasıl olacagını, tarihin başından beri böyle bu. bu adamlar da din adamları, ve aile hayatının nasıl olması gerektigi gibi bir konuda trollük yapıyorlar. 2+2=4 diyecegim de şimdi buraya "2+2nin dört olmadıgını kanıtlayan müslüman bilimadamı!!" diye gelmenden korkuyorum ciddi ciddi
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

abi konu dinle alakalı. din söylüyor sana aile hayatının vs. nasıl olacagını, tarihin başından beri böyle bu. bu adamlar da din adamları, ve aile hayatının nasıl olması gerektigi gibi bir konuda trollük yapıyorlar. 2+2=4 diyecegim de şimdi buraya "2+2nin dört olmadıgını kanıtlayan müslüman bilimadamı!!" diye gelmenden korkuyorum ciddi ciddi

yav tamam da adam nerede "din böyle söylüyor" demiş bana göstersene?

yani bildiğin bok atıcak yer arıosunuz ha
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

tamamda konunun dincilerle alakası yok ki?
yani adam dinle ilgili bişi dese ok
dinden örnek verse ok
adam bu sıfatını öne çıkartıcak hiç bişi yapmamış ki.

adam dinle alakalı bir kurumun başkanı olarak, o title'ı kullanarak bu açıklamayı yapmış. daha ne kadar açık olabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

Suark said:

tamamda konunun dincilerle alakası yok ki?
yani adam dinle ilgili bişi dese ok
dinden örnek verse ok
adam bu sıfatını öne çıkartıcak hiç bişi yapmamış ki.

adam dinle alakalı bir kurumun başkanı olarak, o title'ı kullanarak bu açıklamayı yapmış. daha ne kadar açık olabilirim?

tamam da demian, bunun dinle alakasi yok ki?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...