Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldat Oynayalım !

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

2 kiiydik error geldi enrando 1000000bin kere tmm tmm tmm diorum windows anlamıyor..
tekrar tekrar souryor ve ben monitöre 100N lik ir kuvvet yolluyorum... sonrada reset tuşuna 5N lik bitane...[hline]"Endless Stairs A guiding Light
It seems to Shine Bright but Its Cold
Wicked signs will mark away
mark away!"
Ilk Turk Blind Guardian Sitesi!
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi çok fizik çalışmaktan oluyo biraz ara ver düzelir :p[hline]'' O her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın içine uzun süre bakarsa karanlıkta onun ruhunun derinliklerine bakar''
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lochaber, 29 Kasım 2002 23:11 tarihinde demiş ki:
ardet ..
sen bohamir i tanıyonmu?

Eğer doğru yazdıysan hayır tanımıyorum[hline]'' O her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın içine uzun süre bakarsa karanlıkta onun ruhunun derinliklerine bakar''
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 29 Kasım 2002 23:12 tarihinde demiş ki:
Ustume cullanmayın ama bisi sorcam Soldat ne? :lol:

Conter strike yada team fortress tarzında worms gibi yorumlayabiliriz[hline]'' O her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın içine uzun süre bakarsa karanlıkta onun ruhunun derinliklerine bakar''
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 29 Kasım 2002 23:17 tarihinde demiş ki:
bu arada sadece online mı oynanıo oyun?

Hayır single playerde oynayabilirsin botları var[hline]'' O her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın içine uzun süre bakarsa karanlıkta onun ruhunun derinliklerine bakar''
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu saatten sonra oynasam oynasam robin hüd oynarım ama onuda oynamıcam nası ols siz takılın[hline]'' O her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın içine uzun süre bakarsa karanlıkta onun ruhunun derinliklerine bakar''
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...