Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi online oyunlar oynatılabilir...

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Konuyu internet bölümünede qirebilir ama ağırlık oyun olduğu için buraya açmayı düşündüm.

Arkadaşlar şu anda 2 tane suncumuz var sunucular yurt dışında 2-3 adet daha oyun sunucusu almayı düşünüyoruz oynatabileceğimiz oyun sayısına göre değişecektir bu miktar.
Alıcağımız makinalar şimdilik boş bunlarda online oyun olarak neler oynatabiliriz cs & uo hariç neler tutulur neler ilgi görür fikirlerinizi bekliyorum..[signature][hline]__«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__

404 Not Found
Sosyal ağlarda paylaş

starcraft
stronghold
aliens vs predetors
natural selection
[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 23 Eylül 2004 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mikado, 23 Eylül 2004 18:28 tarihinde demiş ki:
Aslinda www.gamesites200.com'daki oyunlarin cogunu oynatirsin. Clan siteleri disindakiler buyuk mmorpg'lerin freeserverlari. Bir goz atmani tavsiye ederim..

Elinden bacandan öpmek lazım senin :) daoc oynayabilecem sonunda oh bea[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer (özellikle bu)
joint operation
freelancer dan acayip zevk alıyorum ne zamandır oynamama rağmen joint operation beatlefield ten sonra biraz sıktı ama[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...