Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Astral Seyahat ?

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Astral yapılması cok zor birseydir sizlerin deneyimledigi farklı bir hal dir yada bazı vizyonlardır astral yapabilmek icin insanın bütün akıl oyunlarını yenmesi gerekmektedir firs klass arkasımızın yazdıgı olay ise chakra larla ilgili bir olaydır bunlar Re2 spritüel Human yoga daki gibi sifa vermek icin kulanılan araclar diyebiliriz tabi 7 tane chakra blunmaktadır chakralar her insanda bulunur
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır yapmaya çalıştığım,hala başaramadığım ancak yapacağımı inandığım bir konunun açılmasına sevindim.
Aslında astral seyahatı yapmak pek zor değildir.İnsan uyurken bile istemeden astral boyuta geçmesi mümkündür,ancak bilinçsiz olarak gezinir.Ancak konsantre olup ruh denilen enerji birikimi yoğunluğunu vücudunuz dışında herhangi bir yere odakladığınızda gerçekleşebilir.
Kendi deneyimlerimden söyleyeyim,şimdiye kadar beceremedim.Ancak bazı belirtiler arasında mesela vücudun bazı uzuvlarında ani titremeler oluşuyor,2 saat kadar bir süre boyunca odaklanınca sanki içinizden birşey doğruluyormuş gibi bir his oluşuyor.Yapabilen kişilerden duyduklarım ise bu boyuta geçmek pek hoş birşey değilmiş.Odadaki eşyaların yerleri farklı yerde görülüyormuş.Bunu duyduğumda aklıma astral boyuta geçtiğinde farklı bir zaman dilimine geçiyorsun gibi bir düşünce gelmişti.Ayrıca alternatif boyutta uzun süre kalmak vücutta morluklara yol açtığıda söyleniyor.Hatta bazı yüksel beta-teta sinyali yayan enerji birikimlerinin çok uzun süre kalabildiği,sadece astral boyutta bulunan diyarlara gidebildiğide söyleniyorç
Sosyal ağlarda paylaş

simdi soyle, astral boyut, uzay/zaman dokusunda zaman kisminin agirlikli oldugu boyuttur. yani orada yer daha az, zaman daha coktur diyebiliriz. biliyorum acaip bisi gibi ama uzerinde biraz dusununce oturuyor.

obur tarafa direk cikinca, su an fiziksel kisminda yer aldigimiz ortamin astral kismina geciliyor. haliyle daha farkli bir ortam, hersey gulluk gulistanlik degil.

ben de bi kere cikmistim da hic hoslasmamistim. ama denilen o ki zamanla insan alisabiliyormus.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...