Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

asistanları yök seçecek

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

bu öyp iyi gibi gözüküp akp'nin soktuğu kazıklardan biri oldu ben mesela şuanki okulumda yüksek yapacaktım hatta kadro almam olasıydı şimdi merkezi yerleştirme ile falan gelecek badem bıyıklılar.
birşey sorucam mesela benim lisansım Malzeme bilimi müh ben bu öyp zırvası ile makina veya metalurji kadrolarına başvurabiliyor muyum kadro almak için yoksa sen malzemecisin kır dizini otur mu diyorlar ?

birde şu var mevcut okulumda sabit not skalası var 67ye kadar cc veya adam Odtü, İtü'de 2.20 ile zor mezun oluyor şimdi bu adamların gpa'sı ile atıyorum Elazığ'daki adamın ortalaması eşit standartta mı olacak Odtü'ye İtü'ye başvururken.

sıvamışlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

SPectre88 said:

bu öyp iyi gibi gözüküp akp'nin soktuğu kazıklardan biri oldu ben mesela şuanki okulumda yüksek yapacaktım hatta kadro almam olasıydı şimdi merkezi yerleştirme ile falan gelecek badem bıyıklılar.
birşey sorucam mesela benim lisansım Malzeme bilimi müh ben bu öyp zırvası ile makina veya metalurji kadrolarına başvurabiliyor muyum kadro almak için yoksa sen malzemecisin kır dizini otur mu diyorlar ?

birde şu var mevcut okulumda sabit not skalası var 67ye kadar cc veya adam Odtü, İtü'de 2.20 ile zor mezun oluyor şimdi bu adamların gpa'sı ile atıyorum Elazığ'daki adamın ortalaması eşit standartta mı olacak Odtü'ye İtü'ye başvururken.

sıvamışlar resmen.

sistem soyle, hoca kriter belirliyor ona gore basvuruyorsun

ben kamu yonetimi mezunuyum misal, isletme yuksek lisans yapiyorum ama basvurmak istedigimde mezun oldugum bolum kamu oldugu icin kamu ile sinirliyim, yuksek lisans bitersede gene kritere gore bagli, misal su an okudugum bolum asistan icin isletme yuksek lisansi yapmis olma zorunlulugu koymus, mezuniyete bakmiyor

bi hocam tavsiye etti bana, gir basvur yuksek lisans devam ettigi surece maas alicaksin, yurtdisina gidiceksin vs vs diyede yokun sistemde mezuniyetime uygun okul bulamadim yani, ole bir malligi var sistemin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...