Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v23

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
16.00 boğanın orda ısıklarda sağ tarafa yanaşcam hemen yol kenarından atlarsınız
4 kişi etti arabaya gelcekler
silth-laistragon-angelus-dela

ama 16da herkes orda olsun çünkü bekleme yapamam orda 5-10 dk erken gelin[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
cıkıyorum ben simdi saat 16 da bogada olun silth-dela-angelus-laist
hemen ısıklarda sağda olun ha bide durup nerde bunnar diye aramayım
ben gelmeden haber veririm birinise tel acıp[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

daha kahvaltı bile etmeden fedakarlşık göstereek gidip sahayı aldım geldim

şimdi gelmeyen olursa taocu komnist faşist ve top olsun

gelmeyeni döverim.. böyyle akşamdan suya yatırılmış meşe odunuyla hem de..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Güsel geçti maç ama daha da sıklaştırmak ve iice form tutmak gerekiyo genel bi form düşüklüğü vardı[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hepsi aynı en güzel burda cıkmışız[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
img olarak değilde link olarak vericem çok kb(660) oldugu için kastırmayalım elalemi
http://www.sylveria.gen.tr/dynamick/pepelekhalisahaver25devasa.JPG[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

gelebilsem keşke şu maçlara ya :)[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
jankis, 24 Eylül 2004 00:26 tarihinde demiş ki:
silth in forvetlikle ne alakası var adam doğuştan orta saha :)

ee adam badi yapıyo güçlendi tam saha oynuyo forvette görenlerde var defanstada orta sahadada[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...