Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Eve online hesapları (50mSP pvp + 20msp alt )

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Hepsi (pilotlar + asset ler): 450
Xayder: 350
Xayder + 4b isk = 450
Teklif: 400 (1 hafta içinde alıcı çıkmazsa, hepsine 400 liraya sahip olursunuz

Zieya karakteri düşük sp madenci, kenardan kasıyordum onu.

Xayder (1 Remap available): Amar bs5 %82 + Advanced Spaceship command5 %20 + gerisi göründüğü gibi)

warsong nerds (1 Remap available): kısa bir süre önce isk ile, kendi forumlarından almıştım. Sıfır açtığım bir hesaba transferi yaptırdım. Adamın notunu aynen alta ekledim.

-Anchor Everything
-Control Max POS Weapons
-Excellent Scanner
-PERFECT Planetary Interaction - 5 planets current setup in Misaba
-Excellent Noctis Pilot
-Advanced Research
-Near Max Minmatar Hauler (Can't use T2 rigs - why would you?)
Yukarıdaki açıklamalar dışında, Karakteri aldıktan sonra, pvp de scout olabilmesi için, navigasyon skillerini düzeltmeye başladım.

Karakter bağlantıları aşağıdadır.
50m SP Xayder matar pvp ağırlıklı + gallente carrier 4000def/1700 dps için 42 günü kaldı. (skiller 4 olacak şekilde / amar bs 5 gün içerisinde 5 oluyor, isterse gallente yerine amarr carrier kasabilir alacak kişi. Detaylı incelemek için api verebilirim, bir kaç skilli yarıda bıraktım da)

20m SP Warsong Nerds (eritme ve üretim için skilleri kasıyorum şuan (xayder ile para kasarken anomaly lerde, bununlada toplayıp eritip üretmek için)

5.3m SP Zieya madenci olma yolunda ilerliyordu.

Ayrı ayrı fiyat vermeyeceğim, bunun yerine seçenekli birşey yazayım.

1. Tüm hesaplar : 400 lira teklif fiyatı (hesap ile ilgilenilmeye başlandığında 1 hafta içerisinde 450 veren olmazsa 400 lira teklif edene verilecektir). 450 lira direk satış fiyatı. (xayderın kullandığı dominix navy fiti 1b. Isterseniz isk ya çevirebilirim)

2. Warsong nerds isimli karakteri istemiyorsanız eğer 450 lira ya = Xayder + 3.5-4b isk verebilirim.

3. Sadece xayderı almak isterseniz ve aldıktan sonra 4-5 gün bekleyebilirseniz 350TL ye bırakabilirim (bir kaç parça malzemeyi ve warsong nerds i isk ya çevirmem için bu süre bana gerekli. Tabi bu isk yı size vermiyorum, sadece xayder ı ucuza istiyorsanız, böyle bir alternatif yazayım istedim.

Almak isteyipde detaylı incelemek isteyen var ise, pm atarsa api key verebiliriim

Ödeme şekli:
1. Paypal veya gittigidiyor gibi sitelerden almak isterseniz ve oranın komisyonlarınıda siz öderseniz alışverişi istediğiniz bir yerden gerçekleştirebiliriz.

2. Elden almak istiyorsanız, Ankara gop-bağcılar çevresi ve Istanbul avrupa yakası

3. EFT, türkiye iş bankasından yapılırsa eğer, alış verişi anında gerçekleştirebiliriz. Başka bir bankadan işlemi yaparsanız, mesai saatleri içerisinde olursa iyi olur, aksi halde ertesi iş gününü beklemek zorunda kalırsınız (hesabı alabilmek için)
Sosyal ağlarda paylaş

Düzeltme / ek:

Xayder

82.86% Combat
17.14% Industry
Can fly T2 Amarr & Gallente & Minmatar Cruisers!

Combat: 82.86%
PvP: 58.56%
PvE: 24.30%

Caldari: 5.52%
Gallente: 34.41%
Amarr: 27.79%
Minmatar: 15.15%

Industry: 17.14%

Mining/Hauling: 16.93%
Research/Manufacturing: 0.07%
Trade: 0.11% )
Planetary Interaction: 0.03%