Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neferi Layemut - Bloodiron / Defiant

oozana

Öne çıkan mesajlar

Sagespire sunucusunda Old Class Grumpies olarak başlattığımız organizasyonu Bloodiron'a taşıyıp, buradaki ekiple birleştik ve ardından Whitefall'dan gelen bir grup daha aramıza katıldı. Yeni üyelerle de birlikte şu an 60dan fazla aktif lv50 oyuncumuz bulunmakta.
muhtemelen, en kalabalık ve en çalışkan törkiş guildiz :P

Guildin levelı 12 oldu, ts'miz var, forumumuz var, sürekli eventler düzenliyoruz, herkesin gearları tamamlanmak üzere, raid kadromuz oturdu, server çok dengeli ve biz 7/24 acayip eğleniyoruz ;)

ilgilenenlerin bilgisine...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
siteye bir bak gör durumu ;)
çok çok aktif 30dan fazla full t3 gearlı oyuncumuz var.
t1 ve t2 leri craftlarla falan pass geçip, direk t3e dalıyoruz.
(boş vakitlerde eksikleri tamamlamak ve extra mark kazanmak için t2 sürekli dönüyor zaten)
guildin meşgalesi şu an, t4 (hammerknell'e başladık)

ayrıca baştaki mesaja düzeltme:
guildin levelı 15 olmak üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şahane derim Devrim. Sağolun.

Açtım hesabı yaptım transferi valla ne güzel yapmışlar sistemi direk guild şuraya gitti diye uyarıyor transfer edincede direk guilde girmiş olarak giriyorsun oyuna.

Yanlız bir sorunum var nedense bu yeni eklenen ı ya basınca açılan LFG eklentisini kullanamıyorum ben, kilitli gözüküyor. Gerekli geara sahip değilsin diyor.Yalan söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
5 ay önce oyunu bıraktım .. bu aralar sıkıldım tekrar açıp size katılıyım dedim karakteri bu servera aldım .. size oyundan ulaşıyım diye search yapıp durdum bir türlü ulaşamadım .. sonra bi baktım ana gurdianmışım ... BİG FAİL :):):)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...