Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mekanik klavye

medivh

Öne çıkan mesajlar

onu dıyorum işte, cok iyi klavye değil. cok ucuz saplam ve fiyatıan gore iyi bir klavye. iyiliğinden cok rts ye uygun bı klavye.

zaten bu yüzden bütün pro houselara itenrnet cafelere yayılıyo korede. bi sürü oyuncu alısık olduğu ıcın devam ediyo. 30 dolara deymez derken bunu kast ediyorum.

türkiyedede aslında arasan tarasan biraz denesen benzer membrane klavye bulursun 20 liraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Razer Blackwidow 200 ytl falandı bendede ondan var.Fiyatına gore cok iyi bir klavye.Bir suru sc2 prosu kullanıyor zaten.Ustune birsey dokmedikce senelerce kullanabilirsin cok saglam.
Turkiyede oldugun surece alabilecegin en iyi klavye bence fiyat/performans acısından.Ama yurtdısında tanıdıgın varsa o baska.
Sosyal ağlarda paylaş

benimde klavyenın tuslar yine basmamaya basladı, gaza geldim 25dolara korean-english samsung dt-35 söledim ebayden :p

ama ilk defa böle bisi yaptım ne zaman gelicek nası gelicek extra para vericekmiyim falan onları hiç bilmiorum kendimi çöpe40milyon atmıs gibi hisediorum
ebayden bisi alan varmı daha once
nası oluo bi anlatsın -.-
Sosyal ağlarda paylaş

Tepki suresi cok daha iyi birde elini yormuyor yuksek apm oynarken.Tusu sonuna kadar bastırman gerekmiyor standard klavyelerde oldugu gibi.Click sesi gelene kadar basman yetiyor.Ayrıca tuslar yaylı oldugu icin eski haline cok cabuk geliyor.Aynı tuse surekli olarak cok daha hızlı basabiliyorsun standard klavyelere gore.
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis said:

benimde klavyenın tuslar yine basmamaya basladı, gaza geldim 25dolara korean-english samsung dt-35 söledim ebayden :p

ama ilk defa böle bisi yaptım ne zaman gelicek nası gelicek extra para vericekmiyim falan onları hiç bilmiorum kendimi çöpe40milyon atmıs gibi hisediorum
ebayden bisi alan varmı daha once
nası oluo bi anlatsın -.-

benim DT-35'im 15-20 gün içinde geldi. Ekstra bi şey vermiyosun. Paranı da çöpe atmadın emin ol :)
Sosyal ağlarda paylaş

"dt-35 yerine gidin çarşıdan 20 liraya membrane klavye alın" diyen arkadaşlara da bir günlüğüne dt-35 kullanmalarını öneriyorum. önce bi kullanın hele yani.

bi mekanik gibi olamaz tabii ki ama membrane klavyelerin flash'ı diyebiliriz.

"200 lira vermek istemiyorum alabileceğimin de en iyisini almak istiyorum starcraft için" diyenler için en iyisi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...