Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bass Anfisi :hmm:

zagorx

Öne çıkan mesajlar

Kafanızı gitar dersi, Bass gitar, gibi konularla çok ağrıttım biliyorum ama napıyım bilen adama sorması bi başka oluyo işte. Şimdide hoparlörlerden ses alamayınca bass anfisi almak şart oldu. Çok pahalı olmayan iyi bi anfi önerebilirseniz sevinirim. (300 $a kadar).

Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşkür.[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
karpuz gitarını anlatırkene =)
Sosyal ağlarda paylaş

Güveniyorum sana abi nerden bulurum bunu?

Ulan güveniosunda niye güzelim gitarı almıyosun dersen taklid diyince tırstım :D[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca sadowskyler de fender taklididir ama amerikan deluxe fenderlerin 5-6 katı daa paalı aletlerdir. :)[signature][hline]The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?
Sosyal ağlarda paylaş

sorun falan çıkarır mı ne diosun? içimizde patlamasın bide dediğim gibi müzik marketler satar mı?[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu fiyata süper amfi işte. satıyolar. musicmanin distribütörü olan hangisiydiyse o satıyo tünelin girişinde solda.[signature][hline]The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?
Sosyal ağlarda paylaş

15-20w şeylerden kaçın. 300 dolar vermişken o kadar düşük almazsın zaten de. ses kalitesi çok farkediyor. ben elektro gitarıma zaten sesi açmicam diye rezil bir mantıkla 15w almıştım. keşke yüksek alsaymışım diyorum şimdi.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 14 Eylül 2004 17:53 tarihinde demiş ki:
valla bu fiyata süper amfi işte. satıyolar. musicmanin distribütörü olan hangisiydiyse o satıyo tünelin girişinde solda.
abi musicmani müslüman oludum, ne diyo diyorum ya. :)[signature][hline]This fire is burnin' and it's out of control
It's not a problem you can stop It's rock n' roll

Sosyal ağlarda paylaş

Behringer süpermidir?öeğk,bassta hiç öyle olduğunu söyleyemicem.
Ampeq amfi'den şaşma bass için.
Ayrıca 2. el al.Ankarada isen Evrensel müzikevinde acaip kelepir kaliteli amfiler oluyo.Yok değilsen müzeik evlerini dolaş 2. el amfileri dene.Bulamazsan Marshall yada Ampeq al.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ampeg tabii ki iyi bi amfi özellikle combo amfilerde ama arada epey fiyat varkı var. marshallar o kadar iyi diil bence. fender çok daa iyi. neyse işte... git dene hoca tünelde.. bakalım fiyat farkına değer şeyler bulacak mısın diğer amfilerde.[signature][hline]The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya istanbulda oturmamak insanı bi çok fırsattan mahrum edio napalım oturmuoz işte ist te.

en son 230 $ Aria 50 watt var ne derseniz alammı ?
Aldığımın diğer günü geliyo eve. Giterıda ordan almışttım dost müzikten.[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 14 Eylül 2004 20:50 tarihinde demiş ki:
15-20w şeylerden kaçın. 300 dolar vermişken o kadar düşük almazsın zaten de. ses kalitesi çok farkediyor. ben elektro gitarıma zaten sesi açmicam diye rezil bir mantıkla 15w almıştım. keşke yüksek alsaymışım diyorum şimdi.

10 w lık bir amfim var hala son ses açamadım, irkiliyorum yarı seste.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ses yüksekliği değilde amfi büyüdükçe hoparlörü büyüdükçe çıkan ses daha tok bir ses oluyor[signature][hline]Birisi bilmem kaç tarihinde demiş ki :
Paticik bana karı bul lan Allahsız !!!
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

Horace abi yorumlarını bekliyorum yarın alıcam bu gidişle aleti ne diosun?[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

50w 230 $ fena değil.
Aria marka bass amfisi hiç denemedim ama 50w kötü olacağını sanmam.Biz 15w aria elektro amfisiyle takılıyoduk biara :)
Benim tavsiyem almandan yana,ama yinede horace'ten son bi söz alalım.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..