Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kazaa ya da winamp sorunsalı

Brad

Öne çıkan mesajlar

bazı sarkıları indiriorum kazaa dan...sarkı 23 dk civarında bisii oluyo we sarkı ilerlemesine ramen hic ses cıkmıo...nie ole oluyo?

bi de bazı sarkılıarda ortasında cıucıucıucıucıucıcuıcuıcuıucıuıcuıcu fln die igrenc bi ses cıkıo o nie oluyo? nasıl duzelirler? saolun..
Sosyal ağlarda paylaş

evet bendede oluyo o sorun[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 24 Eylül 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
pek emin degilim ama herkez diyoki millet p2p programalrdan muzik paylasimi yapmasin diye bunlari koyuyolarmis, sende sarkiyi tam dinleyemiyosun deliriyosun siliyosun bulamiyosun ve galiba album aliyosun

ben de öyle biliyorum. soulseek hiç kullanmadım ama çok öven var. torrent ile albüm şeklinde indirirsen hepsi adam gibi çıkıyor. hem de düzenli oluyor, hepsinin ismi, sırası doğru vs. hatta kapak resimleri falan bile geliyor.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

www.mp3spy.ru

burada cd kalitesinde yüksek ses çıkışına sahip mp3 ler indirebiliyorsun. direk olarak albüm çıkıyor listesinden istediğin bir parçayı indirebiliyorsun. mp3 ler detayları ile birlikte geliyor.

ancak bir kötü yanı var. o da bir mp3 indirdikten sonra 10 dakika beklemen. bir dene.

P.S: site ingilzce olarak da görüntüleniyor. sanırım sonuna "/en" getireceksiniz.[signature][hline]Si vis pacem, para bellum
Sosyal ağlarda paylaş

alayına uyuz oluyorm.. hepsi bu metallica nın bok yemesiyle başladı.. adamlar gitti dava açtı napster ı kapattırdılar .. daha iyi oldu sanki onun yerine 10 tane açıldı bi ay içinde...[signature][hline]
DiaBLeSSe, 23 Eylül 2004 19:43 tarihinde demiş ki:
Ya yapma =o/ mesafeler koyuyor bu şarkılarda...
Sosyal ağlarda paylaş

daha da saçması, napster'ın adını duymayan adamlar haberin manşete çıkmasıyla mp3 indirmek, dosya paylaşma, p2p gibi kavramlara hakim oldular, mp3 indirmeyenler de indirmeye başladı.
aferim!

bana da çok vıcıvıcılı mp3 iniyo bu aralar, yılmayınız, düzgünü de bulunuyor. pabuç bırakmayınız :)

bi de soulseek'de kalite daha iyi ama sıra çok be gözüm...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...