Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

showtvden yeni program!! bomba!?

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

İyiymiş :)

Yakında hepsini bi eve tıkıcaklar herhalde en eğlencelisi öyle olur bence. Kız tarafı erkek tarafı, bi evde 60 kişi olur tam curcuna. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 14 Ağustos 2004 09:48 tarihinde demiş ki:
Bence direk RTÜK ün gelmişine geçmişine ............

Hatta bide geleceğine,1saat 40 dakkalık film reklamlar yüzünden 2saat 35 dakkada bitti(hesapladım:))Tek sorumlusu rtük ama reklamlardan pay aldığı için sesi çıkmıyor...[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların hepsi TRUMAN SHOW la başladı. bunu gören ingliz televizyoncular aynısını yaptılar.daha sonra amerika ve avrupada çok ilgi tuttu. Ama şuanda bikaç ülkede gösteriliyor ve inanın gelin-kaynana olayı tüm dünyada bir ilk... Reklamı gördüm kadın aynen böle diyor:

"Evet yepyeni bir heyecan vs vs vs vs ..... ve işte yeni yarışmamız: bu evde gelin adayları olucak ve başka bir evede damat adayları, ama sıkı durun çünkü aynı zamanda gelinlerle birlikte..(burda bi ses artıyo heyecan şarkısı var) KAYNANALAR olucak!"

Ve arkdaşlarla beraber yerlere yattık, mdiemize ağrılar girdi gülmekten.. türk zekası bir ilk daha başardı.. Ve bu programı izleyenler orda yukarda söleyen birininki gbii tamamen Yaşlı kadınlar-evde oturan ve işi olmayan kimselere, teyzeler-annaneler babanneler, halalar falan...

akıllara zarar, arada gülünmek için açılabilir.. :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dark_Soul, 14 Ağustos 2004 12:17 tarihinde demiş ki:
said:
screamer, 14 Ağustos 2004 09:48 tarihinde demiş ki:
Bence direk RTÜK ün gelmişine geçmişine ............

Hatta bide geleceğine,1saat 40 dakkalık film reklamlar yüzünden 2saat 35 dakkada bitti(hesapladım:))Tek sorumlusu rtük ama reklamlardan pay aldığı için sesi çıkmıyor...

ara$tirmadan sallayan genclik rtuk kural koydu ole eskiden kurtlar vadisinde oldugu gibi 10 dk de 10 dk reklam olmiycak adamlar kurtlar vadisine falan kac kez ceza kesti yok oyle reklamdan pay almak falan ha aptalca hareketleri var ama ok adar degil yok pay falan[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...