Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Size Baba Diyebilir miyim?

Mantar136

Öne çıkan mesajlar

Okan Bayülgen in yeni dizisi. Şebnem Dönmez ile başrolü paylaşıyorlar. Okan Bayülgen'in televizyon dünyası ve diziler hakkındaki düşüncelerini bildiğim için ilk duyduğumda şaşkınlık yaratmıştı bende.Nitekim Ali Poyrazoğlu ile arasının neden bozuk olduğunu sorduklarında (yanılmıyorsam Objektif'teydi), kendisinin dizilerde oynamayı prensipleri gereği tercih etmediğini ve Ali Poyrazoğlu'nun dizisinde konuk oyuncu olma davetini reddettiği için araya soğukluk girdiğini söylemişti. Yine de bir bildiği vardır diyerek izledim "Size Baba Diyebilir miyim?"i..

Aslında diğer sitcomlardan pek bir farkı yok "Size Baba Diyebilir miyim?" in. Tamam Okan Bayülgen yine çok başarılı Aziz rolünde ama diziyi tercih etmesinde pek de geçerli sebepler göremedim. Dizi yine de vasatın üstünde, izlenebilecek eğlenceli bir dizi. Özellikle Okan Bayülgen ve Ayıcık'ın münasebeti ve müziğin müthiş kullanımı çok hoş bir sahneydi. Umarım dizi biraz daha sivrilir ve Okan Bayülgen gibi popüler kültürle ilgili önemli düşünceleri olan birisi kendi deyimiyle bir aptal kutusu olan televizyonda yok olmaz.[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

bence de çok renkli..ama çok renkli olması güzel olmuş..aziz için izlenir..
ayrıca mrs. doubtfire dan "esinlenilmiş" ama birebir kopya değil...yani aziz karakteri değişiklikler ver güzellikler getirmiş..hatta bu hafta izleyeceğimiz bölümde bir arkadaşı aziz in kadın kılığına girip dadı olacağını söyleyince ona "Sen Robin Williams mısın?" diyor...[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi hakkındaki yorumum fena degıl

OKan hakkındaki yorumum ise Mukemmel. Adam gercekten cok basarılı. Yani Dizi kotu bıle olsa Okan kurtarıyor bile deniLebilir. Gerçekten adamda yetenek var ve işini iyi yapıyor.

Bide zaga başlasada izlesek artık ya.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Adam asalak falan degıl. Okan ornegın zagada falan ne kadar kulturlu yada zeki oldugunu kanıtlamış birisi.

Ayrıca inanılmaz tiyaytro yetenegı kabiliyeti falan var.
Karısındaki ezip hakaret etmekk derken neyı kastettıgını anlamadım ama ornegın zagada arayan gerızekalılar var telefonla, resmen aptallar yanı daha turkceyı dogru dusur konusamıyolar. Onlarla elbette dalga gecıcek elbette laf sokacak. Ama mesela Telefondakı ızleyıcılerden birisi cıkıp Konuklarından birine laf atmaya kalkınca okanın, kafası atıyo Asla laf soletmıyor konuklarına. PRogramın formatı dolasıyla bırazda geyik olsun diye kendi konuklarına hafifden ignemeli laflarda bulunur. Ama adamın kendını kanıtlamak yada komplex dıye nıtelendırılebılecek davranışları yok. Boşa konuşmaz yani, biraz daha izlemeyi deneseniz anlarsınız ön yargıyla karar veriyorsunuz.
Eksi sozlukte de Okan hakkındaki yazıların %70 i olumludur.

Bu Okan Bayulgen tartısması bı cok kez yapıldı banada savunmaktan gına geldi ama Turkıyede sevdigim saydıgım bi sahıstır kendisi.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

ben insanların Okan Bayülgen konusunda kompleksli olduğunu düşünüyorum. adamın başarılı olduğu bir diziden bahsedilen bir topic açmışız gelmişler yok efendim okan ı sevmezlermiş komik değilmiş, insanları aşağılarmış..bakınız tepeye ne yazıyo?? aa size baba diyebilir miyim miş..yani "zaga" ya da "okan bayülgen komik mi acep?" değilmiş...[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

Başrollerden biri Okan'ın oldugu icin ve Dizideki en ünlü ve tanınmış kişi olmasından dolayı öyle demiş Mantar.

Ama senin babannenle alakasını bilemicem.[signature][hline] The Truth is out There

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 14 Eylül 2004 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Okan Bayülgen'in yeni dizisi..bak yine dedim..ama sen eğer bu cümleden "yine" o dizide sadece Okan Bayülgen oynuyor anlıyorsan ben bir kaç kere daha diyeyim..en azından doğruyu anlayana kadar..
sana tepeye bak demiştim ama tam tepeye bakmamışsın...biraz daha yukarı..göreceksin..

[Bu mesaj Mantar136 tarafından 14 Eylül 2004 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 13 Eylül 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
Adam asalak falan degıl. Okan ornegın zagada falan ne kadar kulturlu yada zeki oldugunu kanıtlamış birisi.

Burayı hemen terk et.. En son izlediğimde M. Moore'un yaptığı bir espriyi yapıyordu.. İnsan ömrü 40 yaştır diye başlayan muhabbet..
İsteyen istediği yerden girer çıkar.. Konu Deniz Sekiye dahi gelse yeridir.. Devam konuşmaya..[signature][hline]Allah kahr bela..
Sosyal ağlarda paylaş

Burayı terket derken M. MOOre'un espirisini mı soluyosun?

Eger oyleyse ben bundan en ufak sakınca goremıyorum. Ayıran gerızekalı konusmayı bılmeyen kızlara yada KOnuklarından bır kacına Şaka amaclı yapıyordur elbette.

Ama buna BAKIPP HÜNNN M.Moore'un espirisini yaptııı Vay Hıyaar vaay dıye ızerlersen elbette kotu dusunursun.

Ha begenmıyıosan ızlıemıceksın bu arada.

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 15 Eylül 2004 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 15 Eylül 2004 17:52 tarihinde demiş ki:

İsteyen istediği yerden girer çıkar.. Konu Deniz Sekiye dahi gelse yeridir.. Devam konuşmaya..

Saçmalıyosun. Sırf b.k atmak için mesaj atıyosun okan hakkında. Yani sevmedigini baska turlu elestiri yaparak anlatacagına konu deniz sekiye gelsin tarzı seyler dıyosun. Ne diyim allah akıl fikir versin[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

yeni bölümünü izledim de şimdi (tekrarını veriyolardı) dizi bence pek tutmayacak ve tutmadı da...olur olmaz konan gaglar zaten pek de komik olmayan senaryoyu daha da antipatik kılıyor. okan bayülgen yine başarılı ama prensiplerinden taviz vererek, hele ki böyle bir dizi için, hata yapmış.[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

O saçma gaglara acaip uuyuz olmaya basladı mve resmen dizi komikse bile irenclesmeye basladı gozumde.

Okan kadın dadı rolunu mukemmel yapıyor laf yok. Harika oyucunluk ama seneryo falan hem kopya hemde yeterli degıl. Daha guzel bi yapımda kendını cok daha iyi gosterebılırdı okan. Harcanıyo gıbıme geldı bıraz[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...