Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Therion'da 18Yaş Sınırı Var Mı Yok MU?!!!

Batilc

Öne çıkan mesajlar

ya binbir kafadan binbir ses çıkmış kesin bi cevap lazım patiler! wordellion almış bilet (iade yok) kendisi organizatorlele konustum diyo ve 18 yas sınırı yok diyo... ama benim dershaneden bi ark organizatorlerle tanısıyo, nitekim gecen seneki rtn+ theriona beles davetiyesi var... rtn2004e gelicekdi ama dandik gruplar(!) var dye gelmemişmiş!!! neyse bu arkadaş da var diyo 18yaş...

şu 18 hedesinden cok sıkıldım ve muhtemelen bence yine kapıda 18yaş var, 18yaş altı sktrsn gibi bi duyuru yapcaklar ve elimizde patlama olasılıgı var... bu olayın içi nedir? kesin olarak bilen var mı ( gerçi kesin diye bişi yok!)[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ben gidicem yok sınır.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

bende yanen boyle dusunerekten gitmeyi dusunmuyorum. wordellion illaki gel diyo bende gorcen kapıda kalcan diyorum dinlemiyo... eger oyle bi soylenti varsa bile en en en iyi ihtimalle kapdıan alırım bileti millet 18yaş altını almaya karar verirsew[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ewt kapıdan almak mantıklı :hmm:[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 20 Eylül 2004 20:15 tarihinde demiş ki:
ben gidicem yok sınır.

yaw naturel nası yok güzelim duvarımda afişi var şuan cıscıbıldak gırmızı 18+ yazıyor :)[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

hehe yanlışi bilgi edinilmiyek ozmn:-P[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

bence olsun sonra gençler satanik falan oluyor. therion suxorrrrrr...:rock: :rock: :rock:

:rock: ahaaaaaaaaaaaaa ne akdar metalciyim allaaaaaaaaaaammm :rock: hatta ayıyım o derece... :rock:
:)
[signature][hline]
"kadınlara mı gidiyorsun? kırbacını unutma!"

[Bu mesaj Numb tarafından 21 Eylül 2004 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

(bkz: rock the nations 2003 rezaleti )[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

saklıkent 18'den aşşağı asla almaz 3 sene imanım gevredi girmek için sadece pentagrama girebilmiştim hatırladığım.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...