Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mu online / darklords girememe sorunsalı

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

öncelikle mu online'ı çektim üstüne de yamasını kurup data klasörlerini eskisiyle değiştirdim.

dediği gibi launchdan darklords'a basıp launch diyorum ama garip bi dilde uyarı veriyor.
sadece darklordsda değil diğerlerinde de aynı uyarıyı aldım.

diğer seçenekleri denedim yine bişey olmadı ne yapacam darklordsda oynayanlar yada oynamış olanlar yardım ederse sevinirim..

şunları da söyleyeyim :
DarklordsMU.bat dosyasını çalıştırıpta girebilir ;
"main.exe" dosyasını masaüstüne bir kısayol yaratıp "connect /udarklords.servegame.com /p44405" satırını ekleyipte girebilirsiniz.

demişler :
.bat dosyasında dos penceresi açılıp hemen kapanıyor.
main.exe'yi açınca da bellek çok düşük falan diyor.
[signature][hline]Sam, 11 Eylül 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
horas'ın cezası tez, gazabı korkunç olacak!
gölgeler içinde bir smiley,hepsini birbirine bağlayacak
the one smiley! :horace:

[Bu mesaj Black1ce tarafından 19 Eylül 2004 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet geç de olsa anladım ki darklordsdaki sadece darklordsun clientiymiş önce mu online'ın full versionunu çekmek gerekiyomuş.

acele edip topic açtım boşu boşuna
herkesden özür :)[signature][hline]Sam, 11 Eylül 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
horas'ın cezası tez, gazabı korkunç olacak!
gölgeler içinde bir smiley,hepsini birbirine bağlayacak
the one smiley! :horace:

Sosyal ağlarda paylaş

Bende denemek icin indirdim yamayida indirdim fakat patchlemeye calisirken hata veriyor ve patchlemiyor :( Gerci yinede acabiliyorum oyunu ama bir etkisi vardir heralde ...[signature][hline]Mobile,agile and hostile...
Degoe Duststrider
Mandalorian mercenary
And defender of Freedom
Sosyal ağlarda paylaş

direk client'i indirip oynadım. hiçbi sorun da çıkmadı. hem zaten full olması nedeniyle bi türlü giremiyorum. bazen boş oluyor o zaman girmeyi deneyince de (800*600'de yapıyor 640*480'de yapmıyor) takılıyor sonra açılınca hata veriyor (bağlantınız koptu diye) ve de ok diyince oyun kapanıyor...[signature][hline]Beynini Yedirmek İsteyen Tıklasın...

"AzuhauhzhUZHAUhzuHzuAHzAHUzUZAHuaHZuA" diye gülmemin kime zararı var ?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 19 Eylül 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
patch fln lazım değilki

Esas file in altindaki 25mblik dosyayi kast ettim, zaten bende girebiliyorum oyuna ama 25 mbi napiyoruzki :D[signature][hline]Mobile,agile and hostile...
Degoe Duststrider
Mandalorian mercenary
And defender of Freedom
Sosyal ağlarda paylaş

alttaki dosya türkçe yamadır.. Oynamak için ona gerek yok. Yukarıdakini indirin direk girin.patch de yapılmıyor.. oyunda nick im Spartan. enter, sonra tab tusu, adımı yazın, sonra bi daha tab , sonra selam yazıp enter tekrar..özel msg atmış olursunuz ..her türlü yardımı yaparım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

patch yaptım diye mi giremiyorum nedir boş olsa da girmeye çalışıyor sonra kitleniyor...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...