Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine 2 şehit

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

noluyo lan bu hakkari de ,yüksekova da,arkadaş o şehri ve ilçeleri boşaltsınlar,komple bombalasınlar,halı bombardımanı yapsınlar,oradan anca bu şekilde kurtulunur lan,nedir bu hakkariden çektiği bu memleketin,göt kadar şehir bir ülkeye kafa tutuyor lan:S nasıl anlatacaklar ailelerine? hayır mesele özgürlük meselesi diyenlere de ayrı sinir oluyorum,vatan korumanın özgürlükle ne alakası var,hadi verdik hakkariyi tunceliyi ,diyarbakırı,kendilerine devlet kurdular orada saldırı yapılınca güvenlik güçlerine onlarda özgürlük savaşçısı diyebilecekmi lanet olsun,sesi çıkmayan hükümete de askerede herkese de :(((
http://www.haber3.com/hakkaride-saldiri-2-sehit-932378h.htm
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

abi meseleye partizan yaklaşmayın 20 sene önce de vardı bu durum,o zamanda x partisi baştaydı,çözümsüzlük bazılarının işinemi geliyor ben bunu anlamıyorum

akp iktidarından önceki 4 seneyi ve o zamanki pkk faaliyetlerini incelemeni tavsiye ederim,şayet pkk nın bitirilmiş oldugunu göreceksin
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

pinkporing said:

abi meseleye partizan yaklaşmayın 20 sene önce de vardı bu durum,o zamanda x partisi baştaydı,çözümsüzlük bazılarının işinemi geliyor ben bunu anlamıyorum

akp iktidarından önceki 4 seneyi ve o zamanki pkk faaliyetlerini incelemeni tavsiye ederim,şayet pkk nın bitirilmiş oldugunu göreceksin

bu şakamı ?
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

pinkporing said:

PKK bitirilemez bunu devlet de kabul ediyor , pkk bitirilemez çünkü bitirmek için bütün doğudaki kürtleri öldürmen gerekiyor . Son seçimlerde %90lara varan oy aldılar kaç şark ilinde . Bu ne demek ? Sandığa giden hemen hemen herkes pkkyi destekliyor demek buda pkkyi marjinal bir terörist örgüt değil halkın desteklediği bir isyan hareketi yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...