Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerdesin Firuze Film Müzikleri

Laistragon

Öne çıkan mesajlar

Ata Demirer albümün en berbat şarkılarına ev sahipliği yapmış bence. Kulaklığım isyan etti olaya. Özcan Deniz'in sadece "Sen bu şehirden gittiğinde..." gibisinden bir şarkısı var o hoşuma gitti. Özlem Tekin'in şarkısı arad kullanılan müzikler fazla olmasaymış süper olacakmış. Burcu Güneş'i normalde sevmem ama şarkısı harika olmuş öneririm. Müslüm Baba bitirdi zaten beni. Nasıl çıkmış bu kadar mükemmel bir şarkı bilmem. Dinleyin dinleyin. Belki Ata Demirer'i beğenirsiniz. Birde keşke Haluk Bilginer şarkı söyleseymiş. Ya evde Yokasn yetmedi bana.[signature][hline]Eeee. Önceki imzam zina yasasının geçmemesi ile birlikte anlamını kaybetti. Yenisini bulana kadar bişiler yazmak lazım buraya =P
Sosyal ağlarda paylaş

ata demirerin şarkıları zaten kötü olduğu için eğlence amaçlı konmuş albüme...
ama müslüm gürses'in yorumuna hayran olmamak da elde değil, kesinlikle bi bu albümde bir de murathan munganın yazdığı şarkılardan oluşan bir albüm var "Söz vermiş şarkılar" diye orda da olmasa mektubun'u yorumlamış. Gerçekten dinlenesi olmuş her iki şarkı da..
Sosyal ağlarda paylaş

Atama laf etmeyin. Ulan onun sesinin 10 da biri sizde olsa sarkici olucam, meshur olucam diye plakcilara kosarsiniz. Ayrica zaten albumde bilerek pop sarkilarini arabesk soylemis, albumun konsepti O ! Filmi izlediyseniz orda da zaten si den soyleyen sarkiciyi oynuyo. Zaten o studyo sahnesine bayiliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mendoza, 20 Eylül 2004 16:50 tarihinde demiş ki:
Atama laf etmeyin. Ulan onun sesinin 10 da biri sizde olsa sarkici olucam, meshur olucam diye plakcilara kosarsiniz. Ayrica zaten albumde bilerek pop sarkilarini arabesk soylemis, albumun konsepti O ! Filmi izlediyseniz orda da zaten si den soyleyen sarkiciyi oynuyo. Zaten o studyo sahnesine bayiliyorum...

Biliyorum adamın kötü şarkıcıyı oynadığını. Ama filmi izlemedim ve şarkılar kendi başına dinlendiklerinde -hiçbir anlam da ifade etmedikleri için- oldukça kötüler. Bu arada sesim oldukça iyidir. Gereken kalınlıkta çıkarmak gibi bir yeteneğimde vardır. Ama müziği dinlemeyi tercih edenlerdenim. Ayrıca Ata Demirer'in o sesle kaset çıkaracağını duydum. Umarım şarkıları bu albümdeki gibi olmaz. (olmaz herhalde. Filmde kötü şarkıcıyı canlandırıyordu o dimi?) Burcu Güneş ve Müslüm Gürses albümün en iyileri bence. Janset ve diğer adamın söylediği şarkı da hoş olmuş.[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;
UFAKLIKLA VEDALAŞ!!! :-(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...