Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 Milli takım elemeleri

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

Sleeep said:

abiiii Sensei on numara sunuyor ya bu adama niye bıraktırdınız streami ayıp resmen , bu kadar net yorumlarken duyguyu aktaran başka Türk görmedim , ses tonu da gayet uygun (tu)

TSL'de Mert Abi'nin kıymetini bilmediler şimdi çıkıyor değeri..Eski yayınlarda izlemek isteyenler livestream'de tsl accountunun yayınlarına bakabilir zor gelen arkadaşlar için de Pentagram'ın hazırladığı milli takım için yaptığı videoda sc2 ile ilgili kısımda blood maçını sunan Mert Abi'nin yorumunu dinleyebilirler...
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm streamde yayın alan arkadaşlar adına bu teşekkürü kabul edebilirim keza bu akşam onlarda açıldı sonradan.

Benim stilim biraz daha serbest ve seri aralıksız konuşma tarzında olduğu için, çok fazla commenter'da problem oluyor. O yüzden malesef bir maç sonra ayrılmak zorunda kaldım. (Hunn sen kaçırdın benim maçı o zaman)

Deneyimlerime de dayanarak söylüyorum ki, stream'de 2 kişi yeterlidir. 3. Kişi ancak röportaj vs. durumunda olmalıdır ve röportajdan sonra çıkmalıdır ki bir başkasını kısa röportaja davet edebilelim. Böyle bir yayın akışı da hem maç aralarında insanların sıkılmamasını sağlar hemde commenter'lara konuşacak değişik konular çıkartır. Araya bir iki video, foto al sana şimdilik semi amatör yayın.

Oyuncuların Skype adreslerini önceden eklemiş olsaydık, maç aralarında ve sonlarında yorum alabilirdik 1'er dk'lık ki bir sonraki 2vs2 Turnuvasındaki yayın için planım bu. Oppps ağzımdan kaçtı, o zaman Cem'e yüklenin :)
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Sleeep said:

abiiii Sensei on numara sunuyor ya bu adama niye bıraktırdınız streami ayıp resmen , bu kadar net yorumlarken duyguyu aktaran başka Türk görmedim , ses tonu da gayet uygun (tu)

TSL'de Mert Abi'nin kıymetini bilmediler şimdi çıkıyor değeri..Eski yayınlarda izlemek isteyenler livestream'de tsl accountunun yayınlarına bakabilir zor gelen arkadaşlar için de Pentagram'ın hazırladığı milli takım için yaptığı videoda sc2 ile ilgili kısımda blood maçını sunan Mert Abi'nin yorumunu dinleyebilirler...

Aslında Mert'de yayın yapacaktı ama gec zamanda yayın hazırlandığı için 2 nci bir stream iptal ettik. Fakat diğer yayın ekibimize katılarak 1 2 mac anlatımına katıldı. İlerki zamanlarda yayına devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Sleeep said:

Hişşt bilader ben yalnız sunmuyordum sende vardın orada, suça ortak ol kabul et :)
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Aslında Mert'de yayın yapacaktı ama gec zamanda yayın hazırlandığı için 2 nci bir stream iptal ettik. Fakat diğer yayın ekibimize katılarak 1 2 mac anlatımına katıldı. İlerki zamanlarda yayına devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar
Milli takim secmeleri için hazirlanmiş 4+1 cups dün gece Sona erdi.
Milli takima girmek için bir çok oyuncu birbiriyle kıyasıya yarişti.
Milli takima girmeye hak edenleri tebrik ediyoruz.
Puan tablosunu bugun iti bariyle güncelleyip yayinlamayi planliyoruz.
Yorucu bir haftanin ardindan yapilan işlerin takdir görmesi ve ilginin yüksek olmasi hepimizi sevindirdi.
Organizasyonda emegi geçen tüm arkadaslara sonsuz tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Seçmelerin sonunda oluşan puan tablosu ve A/B Milli takım kadrosu belirlenmiştir. Tüm arkadaşları tebrik eder Starcraft2 Türkiye Milli takımımıza başarılar dilerim.

Emeği geçen destekte bulunan izleyen takip eden oynayan tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. Tarafımca çok güzel bir etkinlik oldu.

Kadro listesi ve Puan tablosu
http://starcraftturkiye.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...