Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Legal

GeeM

Öne çıkan mesajlar

Guzel bi oyun, belli bi paranız ve bi araba atolyeniz var.. Bi araba alıp istediginiz şekilde kokune kadar upgrade edebiliyosunuz, Sonra bu arabayla yarışlara katılıp para kazanıp daha abartıp daha cok yarışa ve daha cok para ve daha cok ayrış diye gidiyo.. Grafikleri biraz garip.. Bilen bilir hafiften GearheadGarage 'a benziyo.. Fren disklerinden turbo charger a kadar herşeyi yapabiliosunuz.. tam benlik oyun ama bi türlü yarış bulamadım kafayı yicem bilen varsa yardım istiyorum[hline]Mooom this cat's being dildo
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
çok kötü bir oyun bence...
1) modifikasyon ÇOK FAZLA ayrıntılı ve hiç rahat değil... oynanabilirliği yok..
2) yarışlarda grafikler hem bok gibi hem de amd 2500 barton ve 9600 pro da yavaş çalıştı artık bilemiyce... gta2 gibi grafiği var be...
oyun sarmadı beni... NFS: Underground oynarım daha iyi...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

walla karpuz nfs underground tam bi oyun gibi ama bunda sanki kendi arabamı modifiye ediorum gibi gelio..
nfs de bas tusa iste sekil deissin hızı artsın handling artsın
ama bunda ne bilim her bokuyla sen ilgileniosun falan
seviorum kardesim modifiyeyi ;)
oyun olarak gormuorum zaten bunu..simulasyon gibi bisi
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik motoru cok hatalı oyunun. Oyun sırasında tüm aracın içindeki parçaları çizmeye calisiyor böylece iyice kastırıyor..içindeki parcaları da render etmesinin sebebi ise hasar alınca o parçaların gözükmesi..gereksiz bişey ve sacma sapan kasıyor
full detayda oynayabilen bir sistem var mı acaba merak ediyorum[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Allllaaa ayrıntımı modifiyede yaaa beylerrr şu oyunu nerden yüklerim nassıl çekerim bir söyleyin nolur grafı flms boşverin ya araba motorunda uğraşmak gibisi varmı :-)tornacı rullz ztn nfsde en sevmediğim özellikti bas tuşa değişsin[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...