Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şimdi ne olacak?

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:

Kendi seçim sitesinde yazıyor.
Viktor da maşallah olayın birinci derece görgü tanığı gibi yazmış. adflk Bizde biliyoruz mübarek adam DEP davasını.
Aynı şeyi 5. defa filan yazdırıyorsunuz. "Bu suçtan ceza alan birisi." diyorum siz yok efenim iki laf etmiş yok efenim başbakanda sallıyor yok efenim şu bu. Birisi vermiş cevabı sağolsun.

bu suçtan ceza alan birisi diyorsun hala ama o adamla beraber aynı suçtan hapse giren leyla zana şu an milletvekili olabiliyor. demek ki o cezanın alakası yok şu anki durumla.

senin anlamak istemediğin nokta adamın şu an milletvekili olamamasının sebebi 9 haziranda kesinleşen 1 yıl 8 aylık cezası. bu cezanın sebebi de 2 laf etmiş olması. eskiden bilmem ne olmuş onun şu an ki durumla alakası yok.

sevsek de sevmesek de haksızlık şu an yapılan. baştan hiç izin verilmeyecekti adaylığına ki doğrusu buydu bence. akpnin bdpye olan toleransı sırf seçim bitene kadardı. aynı muhabbet geçn hafta şişlideki eylemde de oldu. 2 ay önce komiser tokatlayanlar ellerinde limonla biber gazından kaçışıyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anayasa Mahkemesi AK Parti Diyarbakır milletvekili Oya Eronat'ın vekilliğini durdurdu.

Anayasa Mahkemesi ayrıca Hatip Dicle'nin yaptığı başvuruyu ise yetkisizlik gerekçisiyle reddetti.

ben hiç bir şey anlamadım bu karardan. alttaki kararı veriyorsan üsttekini nasıl veriyorsun? üsttekini veriyorsan alttakini nasıl veriyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...