Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elinizde?

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

şimdi yine bizim bir arkadaş muhabbeti açıcamda ,arkadaş ev aldı topraktan 170 bine 280 bine sattı geçen ay kirası 1400 lira v.s gibi birşeymiş hamamı havuzu v.s si olan rezidans tarzı bir yerden oda mantıklı ama kardeşim Allah akıl fikir vermiş ticaret yapsın dicem,onuda batırır eminim,yada kiraya versin otursun benim gibi wow oynasın dicem onada yanaşmaz ahahaha,ama hiç kimse şunu konuşmamış,o parayla yurtdışına gidilirmi lan? yani bir işte tutturulur aslında avustralya kanada v.s gibi bir yere
Sosyal ağlarda paylaş

450 bin liraya ben apartman yaptırırım direk , uyduruk yerde olur ama çooook net sıfırdan girerim.

Düşünsene arada ki bir kazancı çıkartmak kadar mantıklı ne var ki adamın biri ev yapıcak sen onu alıp kiraya vericen burda evi yapanda kazanıcak onun yerine evi sen yap ondan sonra ister sat ister kiraya ver.

Bu illa istanbulda olmak zorunda degil tatil mekanlarında olabılır.

Tabii inşaat kafasına olaganüstü karşıyım konu bu oldugu ıcın soyledım yoksa kesinlikle banka.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

o kadar çok inşaat var ki, siz yapmayacaksanız inşaatı emlak tekil halde bi şi getirmiyor ne yazık ki.

Şu çok net doğru.
İnşaat işine gireceksen 5 katlı 10-15 daireli falan bi bina dikeceksin güzelce, herşeyini yapacaksın. Satınca falan zaten daireleri direk 2. binayı yapıyorsun gördüğüm kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

lan ben inşaat mühendisiyim
ben girmem 450binle inşaata daireye.
zaten para eden yerde arsa fiyatı 450k yı geçer, hadi müteahitlik yapıcan %40-60
o paraya da kurtaramazsın olayı.
ille inşaata girecek olursan hazır beton atılımı yaparım.araştırırım birçok ilçede santral yok 50-100km den taşıyorlar, ufaktan birde ek krediyle bi santral 5-6 sene sömür geç 5 e katlarım net.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...