Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık: Eve Karakteri

Neferon7

Öne çıkan mesajlar

Açıkçası ben karakteri arkadasla oynamak için almıstım zamanında. Sonra ben pek takılmadım o devam etti. O da asıl karakterini satmış geçenlerde benimki de boş boş durmakta artık. 42M SPsi var diye biliyorum bir ara yine bakarım. Şimdi hazır yazmakla uğraşıyoken yazayım dedim. Çok fazla bir parası oldugunu sanmıyorum account ustunde. Malzeme vardır ama istasyonlarda. Dediğim gibi ben 1-2 senedir zaten takılmıyorum arkadas 2 char aynı anda takılıyodu bir ara. Fiyat belirtmiyorum ama aldığım fiyatın da altına satmak istemem sanırım. İlgilenen birileri varsa özelden konusuruz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi dediğin gibi ilan sayılmaz belki ama özelden konusuruz demiştim zaten :) her türlü bilgiyi gönderiyorum ben özelden konusanlara :) mosquitodan karakteri sen almıstın heralde ki minmatarını da almıssınız galiba onunla da temas halindeyim arada ama zaten bilgimin olmadıgı bir konu alt seviyelerde bilgim var yani o yuzden ilana pek bir şey yazamadım ilanı bıraktığım sırada...

Ayrıca almak isteyen mesaj atabilirdi bence ben de elimden geldiğince yardım ederdim ki ediyorum da zaten. Fiyatı da uygun bence piyasaya göre ama oraya yazmak istemedim açıkçası çünkü fiyat üstüne alta dogru gereksiz muhabbetler donuyo cogu zaman onlarla ugrasmak istemediğim için yazmadım fiyatı...

280 düşünüyorum ama aldıgım fiyat olan 250ye satıcam karakteri ki zaten Arastan da bilgi almıssın yanlıs hatırlamıyorum heralde onun main karakterini sen almıssın diye biliyorum ben :) yanlışsa da kusura bakma... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...